Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении цен на работы (услуги) по обеспечению сохранности и научно-технической обработки документов на предприятиях, в учреждениях и организациях, выполняемые Государственным архивом на договорных основах

Государственный архив области
Приказ от 14.06.2006 № 63
Утратил силу

Про затвердження цін на роботи (послуги) із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів на підприємствах, в установах і організаціях, що виконуються Державним архівом на договірних засадах

Наказ Державного архіву Тернопільської області
від 14 червня 2006 року N 63

Зареєстровано в Тернопільському обласному управлінні юстиції
20 червня 2006 р. за N 13/565

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Тернопільської обласної державної адміністрації
 Державного архіву тернопільської області
 від 13 листопада 2007 року N 95)

Відповідно до пункту 1 Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами,  затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року N 6 "Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами" і зареєстрованого Міністерством юстиції України 27 лютого 2001 року за N 179/5370, та у зв'язку з упорядкуванням оплати праці працівників архівних установ НАКАЗУЮ:

1. Затвердити ціни на роботи (послуги) із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів на підприємствах, в установах і організаціях, що виконуються Державним архівом на договірних засадах (додається).

2. Наказ Держархіву Тернопільської області від 30 березня 2005 р. N 22 "Про затвердження цін на роботи (послуги) із забезпечення збереженості та науково-технічного опрацювання документів на підприємствах, в установах і організаціях, що виконуються Державним архівом на договірних засадах", зареєстрований в Тернопільському обласному управлінні юстиції 13 квітня 2005 р. за N 4/521, вважати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста - керівника кадрової служби Волинець О. М.

Опрос