Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении исполнения требований Закона Украины "Об амнистии" в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 11.07.2005 № 351

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2005 р. N 351

Про забезпечення виконання вимог Закону України "Про амністію" в області

На виконання статті 16 Закону України від 31 травня 2005 року N 2591-IV "Про амністію":

1. Управлінню Державного департаменту з питань виконання покарань в області, Головному управлінню праці та соціального захисту населення, управлінням у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, службі у справах неповнолітніх облдержадміністрації, обласному центру зайнятості, районним державним адміністраціям, Тернопільському міськвиконкому забезпечити:

1.1. Організацію своєчасного обліку осіб, звільнених з місць позбавлення волі на підставі вищезгаданого Закону, здійснення стосовно них заходів соціального патронату відповідно до Закону України "Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", сприяння трудовому влаштуванню працездатних та контроль за поведінкою цих осіб.

1.2. Передачу звільнених згідно із цим Законом неповнолітніх під нагляд батьків, направлення у необхідних випадках неповнолітніх, яких позбавлено батьківського піклування, до шкіл-інтернатів або встановлення над ними опіки чи піклування.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос