Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по проведению в области праздника Св. Николая, новогодних и рождественских праздников для детей и юношества

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.12.2004 № 721

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2004 р. N 721

Про заходи щодо проведення в області свята Св. Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей і юнацтва

Відповідно до Розпорядження Президента України від 18 листопада 2004 року N 294/2004-рп "Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят" та доручення Прем'єр-міністра України від 24 листопада 2004 року N 52339/1/1-04 з цих питань, з метою організації проведення в області свята Св. Миколая, новорічних і різдвяних свят, змістовного дозвілля дітей та юнацтва у цей період, виховання молоді в дусі поваги до народних традицій:

1. Затвердити заходи щодо проведення в області свята Св. Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей і юнацтва (додаються).

2. Управлінням у справах сім'ї та молоді, освіти і науки, охорони здоров'я, культури, з питань фізичної культури і спорту, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністраціям, Тернопільському міськвиконкому:

2.1. Організувати проведення в усіх населених пунктах, навчально-виховних закладах області під час зимових шкільних канікул, новорічних свят ялинки, карнавалів, святкових різдвяних дійств із залученням професійних і самодіяльних художніх колективів, виконавців, діячів культури та мистецтв.

Опрос