Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке проведения ежегодной оценки исполнения государственными служащими аппарата, руководителями управлений, отделов и других структурных подразделений Тернопольской областной государственной администрации возложенных на них обязанностей и заданий

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Перечень от 25.09.2002 № 383
действует с 08.10.2002

Про Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації покладених на них обов'язків і завдань

Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
від 25 вересня 2002 року N 383

Зареєстровано в Тернопільському обласному управлінні юстиції
27 вересня 2002 р. за N 50/403

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року N 1922 "Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців", керуючись Загальними методичними рекомендаціями щодо проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов'язків і завдань, затвердженими наказом Головного управління державної служби України від 31 травня 2002 року N 39:

1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації покладених на них обов'язків і завдань (далі - Порядок проведення щорічної оцінки) згідно з додатком.

2. Районним державним адміністраціям, управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам облдержадміністрації забезпечити своєчасне і належне проведення аналогічної роботи у відповідності до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Хитряка К. І.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
І. І. Курницький
 

 

Опрос