Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Временный кассовый разрыв

Государственное казначейство Украины
Порядок, Приказ от 17.01.2008 № 14
Утратил силу

Тимчасовий касовий розрив

недостатня платоспроможність місцевого бюджету на конкретну дату погасити за рахунок наявних та очікуваних грошових активів (у т. ч. залишків бюджетних коштів) загального фонду місцевого бюджету, за винятком субвенцій з інших бюджетів, додаткових дотацій та трансфертів іншим бюджетам  та коштів резервного фонду, бюджетні фінансові зобов'язання за такими напрямами видатків:
 
оплата праці працівників бюджетних установ [код економічної класифікації видатків 1110 та його складові],

 нарахування на заробітну плату [код економічної класифікації видатків 1120], 

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів [код економічної класифікації видатків 1132],

 придбання продуктів харчування [код економічної класифікації видатків 1133],

 оплата комунальних послуг та енергоносіїв [код економічної класифікації видатків 1160 та його складові], 

підготовка кадрів вищими навчальними закладами I - IV рівнів акредитації, що перебувають у власності Автономної Республіки Крим та спільній власності територіальних громад [код економічної класифікації видатків 1172 у частині видатків з оплати праці працівників бюджетних установ та нарахувань на заробітну плату], 

поточні трансферти органам державного управління інших рівнів [код економічної класифікації видатків 1320 у частині видатків з оплати праці працівників бюджетних установ та нарахувань на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв]".

(Державне казначейство України, Наказ "Про затвердження Порядку покриття у 2008 році Державним казначейством України тимчасових касових розривів місцевих бюджетів" від 17.01.2008 N 14)

Опрос