Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Участники квалификационного экзамена [относительно сертификации аудиторов]

Аудиторская палата
Положение, Решение от 31.05.2007 № 178/6

Учасники кваліфікаційного іспиту

коло осіб, що беруть участь у підготовці екзаменаційних завдань, в організації та проведенні іспиту, здійснюють перевірку виконаних кандидатами екзаменаційних завдань. Учасниками кваліфікаційного іспиту можуть бути члени АПУ, вчені, викладачі вищих закладів освіти, експерти та аудитори-практики. Усі учасники кваліфікаційного іспиту повинні мати сертифікат аудитора. Склад учасників кваліфікаційного іспиту затверджує Комісія з сертифікації та освіти аудиторів АПУ. 

Учасники кваліфікаційного іспиту поділяються на такі групи.

Група фахівців для підготовки завдань, тестів і правильних відповідей на них для кваліфікаційного іспиту із сертифікації аудиторів (група укладачів).

Група експертів для визначення якості завдань, тестів і правильних відповідей на них для кваліфікаційного іспиту із сертифікації аудиторів (група експертів).

Група для здійснення контролю за проведенням кваліфікаційного іспиту із сертифікації аудиторів, адміністрування, кодування, розкодування та підготовку результатів на розгляд і затвердження Комісією (організаційна група).

Група фахівців для перевірки тестів та екзаменаційних завдань кваліфікаційного іспиту із сертифікації аудиторів (група з перевірки).

Укладачі екзаменаційних завдань можуть брати участь у перевірці виконаних кандидатами завдань, але не в проведенні кваліфікаційного іспиту.

(Аудиторська палата, Рішення "Про затвердження Положення про сертифікацію аудиторів" від 31.05.2007 N 178/6)

Опрос