Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нерыночный выпуск

Госкомстат
Методические рекомендации, Приказ от 14.01.2005 № 13

Неринковий випуск

включає:

- товари та послуги, вироблені інституційними одиницями для їх власного кінцевого використання, тобто кінцевого споживання або валового нагромадження;

- товари та послуги, які надаються іншим інституційним одиницям безоплатно або за цінами, які не мають економічного значення;

- послуги по проживанню у власному житлі;

- готову продукцію та незавершене виробництво, які призначені для неринкового використання і надходять у запаси матеріальних оборотних коштів виробника.

Неринковий випуск органів державного управління, некомерційних організацій, що обслуговують домашні господарства, визначається за сумою поточних витрат на виробництво товарів та послуг та обсягів споживання основного капіталу підприємств загального державного управління.

Неринковий випуск домашніх господарств у частині виробництва товарів та послуг для власного кінцевого використання може визначатись за цінами, які склалися на ринку.

Основним джерелом інформації для розрахунку неринкового випуску є квартальні звіти про виконання Зведеного бюджету України по видатках згідно з функціональною, економічною та програмною класифікаціями. Крім цього, використовується інформація Пенсійного фонду України та інших фондів соціального страхування, дані державних статистичних спостережень.

(Держкомстат, Наказ "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо квартальних розрахунків валового внутрішнього продукту виробничим методом" від 14.01.2005 N 13)

Опрос