Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Рыночный выпуск

Госкомстат
Методические рекомендации, Приказ от 14.01.2005 № 13

Ринковий випуск

включає:

- товари та послуги, які реалізуються за економічно значущими цінами;

- товари та послуги, які вироблені одним підрозділом (закладом) та постачаються іншому підрозділу (закладу) цього ж підприємства для використання у виробництві в цьому самому або в наступних періодах;

- товари та послуги, надані роботодавцями своїм робітникам у якості оплати праці в натуральній формі;

- товари та послуги, які обмінюються за бартером на інші товари, послуги або активи;

- готову продукцію та незавершене виробництво, які надходять у запаси матеріальних оборотних коштів у виробника і призначені для ринкового використання, тобто на вказані вище цілі.

Ринковий випуск великих та середніх підприємств визначається згідно з квартальними даними ф. 1-підприємництво "Звіт про основні показники діяльності підприємства" (квартальна) про обсяги реалізованої продукції, зміни вартості залишків незавершеного виробництва та запасів готової продукції, продукції власного виробництва для внутрішніх потреб підприємства.

Обсяги малих підприємств і домашніх господарств, які виробляють товари та надають послуги, розраховуються на основі іншої статистичної та адміністративної інформації (дані Державної податкової адміністрації, дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств), а також дораховуються по коефіцієнтах за відповідними видами економічної діяльності, які склалися за даними остаточного року.

Фінансові послуги включають фінансове посередництво (діяльність, пов'язана з отриманням та перерозподілом фінансових коштів), страхування, допоміжну діяльність у сфері фінансів та страхування.

(Держкомстат, Наказ "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо квартальних розрахунків валового внутрішнього продукту виробничим методом" від 14.01.2005 N 13)

Опрос