Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Добровольные пожарные дружины (команды)

МВД
Положение, Приказ от 27.09.1994 № 521
Утратил силу

Добровільні пожежні дружини (команди)

створюються відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" (стаття 28) на підприємствах, в установах, організаціях (далі - підприємства) незалежно від форм власності, видів діяльності та наявності підрозділів державної чи відомчої пожежної охорони з кількістю працюючих, як правило, не менше 50 чоловік.

Добровільна пожежна дружина (надалі - ДПД) створюється з метою проведення заходів щодо запобігання пожежам, організації їх гасіння, здійснення громадського контролю за додержанням встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

ДПД можуть бути загальнооб'єктовими та (або) цеховими (декілька на об'єкт) залежно від структури і місцевих особливостей підприємства.

У разі необхідності в цехах, на складах та в інших структурних підрозділах підприємства можуть створюватися відділення ДПД (бойова обслуга) відповідно до кількості робочих змін.

Бойова обслуга утворюється також за наявності пожежної техніки (автомобілів, мотопомп).

(МВС, Наказ "Про затвердження Положення про добровільні пожежні дружини (команди) та Типового положення про пожежно-технічну комісію" від 27.09.1994 N 521)

Опрос