Идет загрузка документа (122 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Согласование [относительно надбавок, доплат, осуществления премирования и предоставления материальной помощи работникам территориальных отделений Координационного центра по предоставлению правовой помощи - региональных и местных центров по предоставлению бесплатной вторичной правовой помощи]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 16.09.2015
Утратил силу

Шановний __________________________ !

Відповідно до пунктів 2 та 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 року N 552 "Про умови оплати праці працівників Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень", а також Положення про встановлення надбавок, доплат, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам територіальних відділень Координаційного центру з надання правової допомоги - регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 16 липня 2015 року N 186, прошу Вас погодити встановлення директору регіонального/місцевого центру ____________________________ (найменування центру) ________________ (П. І. Б. директора) надбавки/доплати _________________________ (вказати якої) у розмірі ____ відсотків посадового окладу.

З повагою,

Заступник директора / директор

підпис

П. І. Б.

 

Шановний __________________________ !

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 року N 552 "Про умови оплати праці працівників Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень", а також Положення про встановлення надбавок, доплат, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам територіальних відділень Координаційного центру з надання правової допомоги - регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 16 липня 2015 року N 186, прошу Вас погодити виплату премії директору регіонального/місцевого центру _______________________________ (найменування центру) ________________ (П. І. Б. директора) у розмірі _______ % фактично нарахованої заробітної плати за результатами роботи у _________________ (вказати місяць) 201__ року.

Обґрунтування додається (на ____ арк.)

З повагою,

Заступник директора / директор

підпис

П. І. Б.

 

Шановний __________________________ !

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 року N 552 "Про умови оплати праці працівників Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень", а також Положення про встановлення надбавок, доплат, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам територіальних відділень Координаційного центру з надання правової допомоги - регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 16 липня 2015 року N 186 та з нагоди ________________________________ (вказати, з якої нагоди; наприклад - святкування професійного свята - Дня юриста) прошу Вас погодити виплату премії директору регіонального/місцевого центру ____________________________________ (найменування центру) ___________________________ (П. І. Б. директора) у розмірі __________________ (вказати розмір).

З повагою,

Заступник директора / директор

підпис

П. І. Б.

Опрос