Идет загрузка документа (18 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Согласие на сбор и обработку персональных данных [относительно предоставления статуса участника боевых действий]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 27.03.2015

Згода
на збір та обробку персональних даних

Я, ___________________________________________________________________________________,
                                                                                      (Прізвище, ім'я та по батькові)
(народився "___" ____________ 19__ року, паспорт серії ___ N ____________) шляхом підписання цього тексту, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" надаю згоду
______________________________________________________________________________________
                                                                                            (орган державної влади)
та Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на обробку моїх особистих персональних даних у паперових носіях та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем для вивчення ______________________________________
______________________________________________________________________________________
                                                                                      (органом державної влади)
документів щодо надання мені статусу учасника бойових дій та для ведення Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції єдиного реєстру учасників антитерористичної операції з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. N 413 та Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. N 416.

Зобов'язуюсь при зміні моїх персональних даних надавати у найкоротший термін відповідальній особі уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення моїх нових особистих даних до єдиного реєстру учасників антитерористичної операції.

"___" ____________ 20___ року, (____________________)

Особу та підпис ________________________ перевірено

Відповідальна особа (____________________)

М. П.

Я,
______________________________________________________________________________________
                                                                                       (Прізвище, ім'я та по батькові)
посвідчую, що отримав повідомлення про те, що інформація про мене буде внесена до єдиного реєстру учасників антитерористичної операції з метою реалізації Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. N 413 та Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. N 416, а також відомості про мої права, визначені Законом України "Про захист персональних даних", і про осіб, яким мої дані надаються, для виконання зазначеної мети.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                                                                 (лінія відриву)

Повідомляємо, що надані Вами відомості будуть включені до єдиного реєстру учасників антитерористичної операції, який ведеться Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. N 413 та Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2014 р. N 416.

Як суб'єкт персональних даних Ви маєте права, передбачені ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних".

Опрос