Идет загрузка документа (271 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Перечень специальных счетов, открытых теплоснабжающими и теплогенерирующими организациями, которые по соответствующим договорам покупают у гарантированного поставщика природный газ для производства тепловой энергии или покупают тепловую энергию, для производства которой полностью или частично используется природный газ, купленный у гарантированного поставщика (в разрезе контрагентов)

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 23.03.2015
Утратил силу

ПЕРЕЛІК
спеціальних рахунків, відкритих теплопостачальними і теплогенеруючими організаціями, які за відповідними договорами купують у гарантованого постачальника природний газ для виробництва теплової енергії або купують теплову енергію, для виробництва якої повністю або частково використовується природний газ, куплений у гарантованого постачальника
(в розрізі контрагентів)

N
з/п

Повні найменування теплопостачальних і теплогенеруючих організацій (за пунктами графи 1) та їх контрагентів* - теплогенеруючих організацій (за підпунктами графи 1)

Коди за ЄДРПОУ теплопостачальних і теплогенеруючих організацій
(за пунктами
графи 1) та їх контрагентів - теплогенеруючих організацій (за підпунктами графи 1)

Інформація про місцезнаходження (місце проживання) теплопостачальних і теплогенеруючих організацій (за пунктами графи 1) та їх контрагентів - теплогенеруючих організацій (за підпунктами графи 1)

Пункти Порядку** (пп. 1 п. 13 і п. 14, або пп. 2 п. 13 і п. 15, або пп. 3 п. 13 і п. 15, або п. 16), за якими визначаються нормативи перерахування коштів із спеціального рахунку теплопостачальної або теплогенеруючої організації гарантованому постачальнику, а також із спеціального рахунку теплопостачальної організації - теплогенеруючій організації (за пунктами графи 1)

Інформація про відкриті спеціальні рахунки теплопостачальних і теплогенеруючих організацій (за пунктами графи 1) та їх контрагентів - теплогенеруючих організацій (за підпунктами графи 1)

найменування установи уповноваженого банку, де відкрито спеціальні рахунки

МФО

номери відкритих спеціальних рахунків для відповідних категорій споживачів теплової енергії та/або комунальних послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води:

назва адміністративно-територіальної одиниці

поштова адреса

населення

бюджетні установи

релігійні організації

інші
споживачі

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________
* Теплогенеруючі організації, які продають вироблену ними теплову енергію цим теплопостачальним організаціям та отримують кошти за відповідними нормативами із спеціальних рахунків цих теплопостачальних організацій на свої спеціальні рахунки, що відображаються у підпунктах цих теплопостачальних організацій. Зазначені контрагенти одночасно відображаються зі своїми спеціальними рахунками як самостійні теплогенеруючі або теплопостачальні організації у відповідних окремих пунктах.

** Порядок розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з гарантованим постачальником природного газу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року N 217.

Примітки:

1. У пунктах графи 1 відображаються спеціальні рахунки теплопостачальних і теплогенеруючих організацій, з яких уповноваженим банком згідно з реєстром нормативів здійснюється перерахування коштів на спеціальні рахунки гарантованого постачальника та теплогенеруючих організацій.

2. У підпунктах графи 1 відображаються спеціальні рахунки теплогенеруючих організацій (контрагентів), на які уповноваженим банком згідно з реєстром нормативів здійснюється перерахування коштів із спеціальних рахунків теплопостачальних організацій, вказаних у відповідному пункті графи 1.

______________________
(посада керівника)

_________________
(підпис)

М. П.

____________
(П. І. Б.)

Опрос