Идет загрузка документа (53 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Избирательный бюллетень. Общегосударственный многомандатный избирательный округ (одномандатный избирательный округ) [внеочередные выборы народных депутатов Украины 26 октября 2014 года]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 30.09.2014

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
26 жовтня 2014 року

КОНТРОЛЬНИЙ ТАЛОН

ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ БАГАТОМАНДАТНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ

Одномандатний виборчий округ N 000 Виборча дільниця N 000000

Номер, за яким виборця внесено до списку виборців на виборчій дільниці

Підпис виборця, який отримує виборчий бюлетень

Прізвище, ініціали члена дільничної виборчої комісії, який видає виборчий бюлетень

Підпис члена дільничної виборчої комісії, який видає виборчий бюлетень

 

 

 

 

(лінія відриву)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - -

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
26 жовтня 2014 року

 

ВИБОРЧИЙ БЮЛЕТЕНЬ
ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИЙ БАГАТОМАНДАТНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ

Одномандатний виборчий округ N 000 Виборча дільниця N 000000

М. П.

!

Зробіть позначку "плюс" (+) або іншу у квадраті проти назви політичної партії,
за кандидатів у народні депутати України від якої Ви голосуєте

_____________________________________________________________________________________

1

  

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА
Ляшко Олег Валерійович, Лозовой Андрій Сергійович, Мельничук Сергій Петрович, Бордюг Інна Леонідівна, Шухевич Юрій-Богдан Романович

_____________________________________________________________________________________

2

  

ПАРТІЯ "СОЛІДАРНІСТЬ ЖІНОК УКРАЇНИ"
Нечай Анна Анатоліївна, Суменкова Галина Сергіївна, Шилова Вікторія Віталіївна, Мартинюк Марія Едуардівна, Мороз Тетяна Володимирівна

_____________________________________________________________________________________

3

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ІНТЕРНЕТ ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
Вейдер Дарт Вікторович, Палпатін Імператор Вікторович, Чубакка Степан Михайлович, Амідала Падме Миколаївна, Йода Магістр Володимирович

_____________________________________________________________________________________

4

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"
Бойко Юрій Анатолійович, Вілкул Олександр Юрійович, Добкін Михайло Маркович, Рабінович Вадим Зіновійович, Білий Олексій Петрович

_____________________________________________________________________________________

5

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Яценюк Арсеній Петрович, Чорновол Тетяна Миколаївна, Турчинов Олександр Валентинович, Парубій Андрій Володимирович, Тетерук Андрій Анатолійович

_____________________________________________________________________________________

6

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "5.10"
Балашов Геннадій Вікторович, Костецька Олена Славівна, Притула Олег Михайлович, Орлов Сергій Сергійович, Голдовський Андрій Григорович

_____________________________________________________________________________________

7

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Ульянченко Віра Іванівна, Новіков Геннадій Володимирович, Шереметьєва Олександра Іванівна, Хоменко Володимир Миколайович, Синявська Ірина Максимівна

_____________________________________________________________________________________

8

  

ПАРТІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ"
Костюченко Леонід Михайлович, Слободян Анатолій Васильович, Груник Іван Степанович, Афтанас Ярослав Дмитрович, Ситник Олена Миколаївна

_____________________________________________________________________________________

9

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НОВА ПОЛІТИКА"
Семиноженко Володимир Петрович, Буряк Юлія Юріївна, Гумен Юрій Євгенович, Ковтун Людмила Федорівна, Заложков Юрій Анатолійович

_____________________________________________________________________________________

10

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄДИНА КРАЇНА"
Верес Максим Андрійович, Фіголь Андрій Богданович, Кривич Олег Анатолійович, Євченко Олексій Юрійович, Серкутан Олексій Сергійович

_____________________________________________________________________________________

11

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА ЛЮДЕЙ"
Гончарук Олексій Валерійович, Друзенко Геннадій Володимирович, Солонтай Олександр Гейзович, Мусіяка Віктор Лаврентійович, Жолнович Оксана Іванівна

_____________________________________________________________________________________

12

  

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СВОБОДА"
Тягнибок Олег Ярославович, Кошулинський Руслан Володимирович, Сич Олександр Максимович, Бенюк Богдан Михайлович, Миргородський Олексій Юрійович

_____________________________________________________________________________________

13

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАЦІОНАЛЬНА ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ"
Чинка Олена Петрівна, Цельєв Олексій Вікторович, Грабар Сергій Володимирович, Гомольська Лілія Петрівна, Луценко Олег Сергійович

_____________________________________________________________________________________

14

  

КОМУНІСТИЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ
Симоненко Петро Миколайович, Мартинюк Адам Іванович, Самойлик Катерина Семенівна, Сіренко Василь Федорович, Цибенко Петро Степанович

_____________________________________________________________________________________

15

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОБ'ЄДНАННЯ "САМОПОМІЧ"
Гопко Ганна Миколаївна, Семенченко Семен Ігорович, Скрипник Олексій Олексійович, Сироїд Оксана Іванівна, Кривенко Віктор Миколайович

_____________________________________________________________________________________

16

  

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"
Музика Максим Іванович, Яневський Данило Борисович, Мочанов Олексій Юрійович, Ісмагілов Сергій Валерійович, Тука Георгій Борисович

_____________________________________________________________________________________

17

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
Тарасенко Андрій Іванович, Білозерська Олена Леонідівна, Мікац Олег Михайлович, Стемпіцький Андрій Любомирович, Винар Ростислав Любомирович

_____________________________________________________________________________________

18

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Олійник Святослав Васильович, Губа Тетяна Петрівна, Дорохін Віталій Ігорович, Сіманський Дмитро Альбертович, Рой Володимир Миколайович

_____________________________________________________________________________________

19

  

ЛІБЕРАЛЬНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ
Ковалевич Ігор Капітонович, Дір Ігор Юрійович, Багінський Владислав Вікторович, Бобровська Діана Анатоліївна, Циганко Петро Степанович

_____________________________________________________________________________________

20

  

ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ
Кононов Віталій Миколайович, Курикін Сергій Іванович, Шелудько Володимир Васильович, Луговик Сергій Миколайович, Крук Юрій Юрійович

_____________________________________________________________________________________

21

  

УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ "ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА"
Кармазін Юрій Анатолійович, Цибух Валерій Іванович, Савич Олексій Олексійович, Оніпко Олексій Федорович, Жукова Людмила Петрівна

_____________________________________________________________________________________

22

  

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Кличко Віталій Володимирович, Луценко Юрій Віталійович, Богомолець Ольга Вадимівна, Гройсман Володимир Борисович, Джемілєв Мустафа

_____________________________________________________________________________________

23

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ"
Кіхтенко Олександр Тимофійович, Обиход Микола Сергійович, Андрієнко Оксана Миколаївна, Патраманський Володимир Васильович, Антипкін Юрій Геннадійович

_____________________________________________________________________________________

24

  

КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ
Матіяш Михайло Дмитрович, Рамський Андрій Георгійович, Поповичук Олег Миколайович, Зеленський Микола Іванович

_____________________________________________________________________________________

25

  

ПАРТІЯ СЕРГІЯ ТІГІПКА "СИЛЬНА УКРАЇНА"
Тігіпко Сергій Леонідович, Хорошковський Валерій Іванович, Фабрикант Світлана Самуілівна, Гамов Андрій Миколайович, Мазепа Ігор Олександрович

_____________________________________________________________________________________

26

  

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"
Савченко Надія Вікторівна, Тимошенко Юлія Володимирівна, Луценко Ігор Вікторович, Соболєв Сергій Владиславович, Шкрум Альона Іванівна

_____________________________________________________________________________________

27

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ (АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО)"
Гриценко Анатолій Степанович, Гацько Василь Миколайович, Соловйова Марина Михайлівна, Дерев'янко Олег Валерійович, Шабунін Віталій Вікторович

_____________________________________________________________________________________

28

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ"
Шемаєв Володимир Володимирович, Букарев Юрій Володимирович, Руденко Тетяна Анатоліївна, Кехтер Марина Володимирівна, Квіта Павло Вікторович

_____________________________________________________________________________________

29

  

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ
Башловка Анатолій Миколайович, Новосельцев Жан Вадимович, Карп Дмитро Ілліч, Опря Сергій Олександрович, Ісаєв Олексій Львович

_____________________________________________________________________________________

Опрос