Идет загрузка документа (145 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Объяснительная записка к отчету об использовании средств, полученных от аренды недвижимого военного имущества

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 22.09.2014

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до звіту про використання коштів, отриманих від оренди нерухомого військового майна, по _______________ територіальному КЕУ (департаменту) за ___ квартал 20__ року

1. Станом на ___.___.20__ на обліку __________ територіального КЕУ (департаменту) обліковується ___ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею ___ кв. м.

2. З початку року станом на ___.___.20__ зареєстровано __ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею _____ кв. м, з них:

взято на облік від військових частин та установ договорів загальною площею _____ кв. м;

укладено нових договорів оренди __ шт., загальною площею __ кв. м.

У тому числі протягом ___ кварталу 20__ року зареєстровано договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею __ кв. м, з них:

взято на облік від військових частин та установ __ договорів загальною площею _____ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, термін дії (з ___ по ___), найменування орендаря, площа ___ кв. м, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), від кого прийнято фонди);

укладено нових договорів оренди __ шт., загальною площею __ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, термін дії (з ___ по ___), найменування орендаря, площа ___ кв. м, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), N і дата дозволу уповноваженого органу військового управління).

3. З початку року станом на ___.___.20__ розірвано (передано) ___ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею __ кв. м, з них:

передано місцевим радам, військовим частинам та іншим установам __ договорів загальною площею _____ кв. м;

розірвано _____ договорів оренди, загальною площею _______ кв. м.

У тому числі протягом ___ кварталу 20__ року розірвано (передано) __ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею __ кв. м, з них:

передано у комунальну власність міст, у підпорядкування місцевим органам самоврядування, іншим КЕВ (КЕЧ району), департаментам та іншим установам __ договорів загальною площею _____ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, термін дії (з ___ по ___), найменування орендаря, площа ___ кв. м, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), кому передано фонди);

розірвано _____ договорів оренди, загальною площею _______ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, термін дії (з ___ по ___), найменування орендаря, площа ___ кв. м, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління),  причина розірвання (по закінченні терміну дії, за згодою сторін, за рішенням суду), додати копію акта приймання-передачі майна від орендаря).

4. З початку року станом на ___.___.20__ загальна площа збільшилась (зменшилась) на ___ кв. м, у тому числі протягом ___ кварталу 20__ року загальна площа збільшилась (зменшилась) на ____ кв. м. Зміни сталися за рахунок того, що:

зареєстровано __ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею ___ кв. м;

розірвано (передано) __ договорів оренди нерухомого військового майна загальною площею ___ кв. м;

збільшено площу, що раніше була взята в оренду, за __ договорами на __ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, дата укладення, найменування орендаря, площа збільшена на ___ кв. м, за додатковою угодою від ____________ N __, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), причина збільшення).

зменшено площу, що раніше була взята в оренду, за __ договорами на __ кв. м;

(окремо по кожному договору: N договору, дата укладення, найменування орендаря, площа зменшена на ___ кв. м, за додатковою угодою від ____________ N __, балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), причина зменшення).

Крім цього, протягом кварталу в умови ___ договорів внесені зміни, у тому числі:

(окремо по кожному договору: балансоутримувач (КЕВ, КЕЧ району, військова частина, ГБО, будинкоуправління), N договору, дата укладення, найменування орендаря, додаткова угода від ____________ N __, мета внесення змін (продовження терміну дії договору, збільшення розміру орендної плати (на яку суму), зміна мети використання орендної площі і розміру орендної ставки тощо), N і дата дозволу уповноваженого органу військового управління).

5. Протягом ___ кварталу 20__ року отримано орендної плати ___ грн., підлягає перерахуванню на спеціальний рахунок Міністерства оборони України ___ грн., перераховано на спеціальний рахунок Міністерства оборони України ___ грн. (якщо перераховано не всю суму, яка підлягає перерахуванню, надати пояснення про причину неперерахування в розрізі КЕВ, КЕЧ районів, військових частин).

У тому числі протягом ___ кварталу 20__ року отримано від передачі в оренду приміщень ГБО ____ грн., спрямовано на ремонт будівлі ГБО ____ грн., на інші потреби ГБО ____ грн.

6. Заборгованість з орендної плати, комунальних послуг, експлуатаційних витрат та податку на землю складає всього ____ грн., у тому числі:

У гривнях

 

З орендної плати

У тому числі по об'єктах ГБО

З комунальних послуг та експлуатаційних витрат

З податку на землю

Усього

Підприємства військової торгівлі

 

 

 

 

 

Комерційні структури

 

 

 

 

 

Бюджетні установи

 

 

 

 

 

Усього

 

 

 

 

 

Заборгованість з орендної плати, комунальних послуг та експлуатаційних витрат, податку на землю понад три місяці складає ____ грн., у тому числі:

за діючими договорами заборгованість з орендної плати ____ грн., з комунальних послуг та експлуатаційних витрат ____ грн., податку на землю ____ грн.;

за недіючими договорами заборгованість з орендної плати ____ грн., з комунальних послуг та експлуатаційних витрат ____ грн., податку на землю ____ грн.

7. Протягом ___ кварталу 20__ року:

з метою досудового врегулювання питання заборгованості виставлено __ претензій боржникам на загальну суму ____ грн. (у тому числі з орендної плати ____ грн., з експлуатаційних витрат та комунальних послуг ____ грн., плати за землю ____ грн.), у результаті чого було погашено заборгованість на суму ____ грн. (у тому числі з орендної плати ___ грн., з експлуатаційних витрат та комунальних послуг ____ грн., плати за землю ____ грн.);

подано __ позовів до господарських судів на загальну суму ____ грн.;

подано __ звернення до військових прокуратур на загальну суму ____ грн.

8. Станом на ___.___.20__з метою зменшення заборгованості проведено таку роботу:

(окремо по кожному договору: N договору, дата укладення, термін дії, найменування орендаря, орендована площа, сума заборгованості (з орендної плати, з компенсації податку на землю, з комунальних послуг), N і дата претензії, подання до військової прокуратури, позову до суду, рішення суду тощо).

У разі зменшення (збільшення) заборгованості за рішенням суду чи з інших причин обов'язково вказати такі причини в пояснювальній записці.

Керівник територіального КЕУ
(департаменту) ____________________________________________

Головний бухгалтер
(начальник фінансової служби) ______________________________

Опрос