Идет загрузка документа (984 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Образцы приказов [Вооруженные Силы Украины]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 28.07.2014

ЗРАЗКИ НАКАЗІВ

НАКАЗ

про укладення і продовження строку контракту

§ 1

1. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України з полковником ІВАНОВИМ Василем Степановичем, старшим офіцером управління підготовки та застосування авіації апарату начальника авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, УКЛАСТИ новий контракт про проходження військової служби строком на 5 (п'ять) років з 28.07.2006 до 28.07.2011.

1965 р. н.

2876405155

§ 2

2. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України зі старшим лейтенантом СОКРОВИЩУК Ларисою Миколаївною, начальником групи загального відділу повітряного командування "Південь" Повітряних Сил Збройних Сил України, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, строк контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України ПРОДОВЖИТИ до закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також на строк, необхідний для визначення придатності до проходження військової служби за станом здоров'я та прийняття рішення щодо укладення нового контракту з 28.11.2011 до 28.02.2012.

1982 р. н.

2876405155

НАКАЗ

про присвоєння первинного військового звання

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом Збройних Сил України ПРИСВОЇТИ первинне військове звання:

МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ

1. Прапорщику ПЕРКОВІЙ Світлані Анатоліївні, юрисконсульту 00 центру матеріально-технічного забезпечення Повітряних Сил.

НАКАЗ

про присвоєння чергових військових звань

§ 1

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам офіцерського складу Збройних Сил України ПРИСВОЇТИ чергові військові звання:

ПІДПОЛКОВНИК

1. Майору НЕПОМЯЩЕМУ Олександру Олександровичу, старшому офіцеру відділу управління кар'єрою та комплектування військовослужбовцями Повітряних Сил та Військово-Морських Сил Кадрового центру.

§ 2

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам рядового, сержантського та старшинського складу Збройних Сил України ПРИСВОЇТИ чергові військові звання:

МОЛОДШИЙ СЕРЖАНТ

2. Солдату ПАЮКУ Сергію Олександровичу, заступнику командира інженерного взводу роти забезпечення живучості 000 авіаційного складу ракетного озброєння та боєприпасів Повітряних Сил.

НАКАЗ

про присвоєння чергових військових звань достроково

Відповідно до пункту (пунктів) ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом ПРИСВОЇТИ чергові військові звання ДОСТРОКОВО:

СТАРШИЙ ПРАПОРЩИК

1. Прапорщику КОЧЕРЗІ Вадиму Анатолійовичу, начальнику клубу 00 окремої механізованої бригади 00 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

НАКАЗ

про присвоєння армійських (корабельних) військових звань

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам офіцерського складу ПРИСВОЇТИ військове звання:

КАПІТАН 1 РАНГУ

1. Полковнику ЯНЮКУ Олегу Афіногеновичу, заступнику начальника відділу управління кар'єрою та комплектування військовослужбовцями Повітряних Сил та Військово-Морських Сил Кадрового центру Збройних Сил України.

1964 р. н.

2649423014

шпк "капітан 1 рангу".
Строк перебування у військовому званні рахувати з 12.06.2010.

НАКАЗ

про додавання до військових звань слів "медичної служби" або "юстиції"

1. Відповідно до пункту ________ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України полковнику ІВАНОВУ Олександру Юрійовичу, начальнику медичної служби Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, до військового звання ДОДАТИ слова "МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ".

НАКАЗ

про оголошення військових звань без додавання слів "медичної служби" або "юстиції"

1. Відповідно до пункту ________ Інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України полковнику медичної служби ІВАНОВУ Олександру Юрійовичу, начальнику відділу комплектування управління особового складу штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України ОГОЛОСИТИ військове звання ПОЛКОВНИК.

1964 р. н.

2649423014

шпк "полковник".
Строк перебування у військовому званні рахувати з 01.03.2012.

НАКАЗ

про присвоєння чергових військових звань запасу

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам офіцерського складу запасу ПРИСВОЇТИ чергові військові звання:

ПІДПОЛКОВНИК ЗАПАСУ

1. Майору запасу ІГНАТЕНКУ Сергію Григоровичу.

ПІДПОЛКОВНИК РЕЗЕРВУ

2. Майору резерву БІЛАСУ Всеволоду Омеляновичу.

НАКАЗ

про присвоєння первинного військового звання запасу

§ 1

1. Відповідно до підпункту _______ пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України ЛЕБЕДЄВУ Костянтину Костянтиновичу, який пройшов військову службу і здобув повну вищу освіту за спеціальністю, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю, за результатами атестування осіб до офіцерського складу запасу ПРИСВОЇТИ первинне військове звання МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ.

3245413555

§ 2

Відповідно до підпункту _______ пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України військовозобов'язаним і жінкам, які не проходили військову службу та здобули повну вищу освіту за спеціальністю, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю, за результатами атестування осіб до офіцерського складу, які перебувають у запасі, ПРИСВОЇТИ первинне військове звання:

МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ

2. КОСТЕНКО Ірині Григорівні

2872107529

3. ПОСТУПАЙЛО Лілії Борисівні

3223208366

4. ЧЕРНАТІ Олені Володимирівні

4567890945

§ 3

Відповідно до підпункту _______ пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим громадянам, які здобули відповідну вищу освіту, пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу, ПРИСВОЇТИ первинне військове звання:

МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗАПАСУ

5. ДОЦЕНКО Ірині Михайлівні

3188018966

6. ОЛЕКСІЙЧУКУ Віктору Миколайовичу

2955906554

НАКАЗ

про поновлення у попередньому військовому званні

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, понижених у військовому званні в порядку дисциплінарного стягнення, ПОНОВИТИ в попередньому військовому званні:

МАЙОР

1. Капітана ПАКОВА Олега Петровича, заступника Артемівського районного військового комісара Херсонської області Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

НАКАЗ

про призначення (переміщення) на посади

§ 1

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу Збройних Сил України УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ПРИЗНАЧИТИ:

1. Полковника ЛІВІЦЬКОГО Олександра Станіславовича, заступника начальника управління особового складу штабу Командування Повітряних Сил, НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ ОСОБОВОГО СКЛАДУ - ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА ШТАБУ КОМАНДУВАННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 2905001.

2. Капітана ЗАХАРЧЕНКА Вадима Володимировича, начальника пункту управління зв'язком 0 управління експлуатації спеціального об'єкта Генерального штабу, НАЧАЛЬНИКОМ ЗВ'ЯЗКУ ВІДДІЛЕННЯ ЗВ'ЯЗКУ ШТАБУ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД" ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 1215004.

3. Капітана ЛИТВИНЕНКА Сергія Андрійовича, командира вертольота - інструктора вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 000 навчальної авіаційної бригади Повітряних Сил, ЛЬОТЧИКОМ-ШТУРМАНОМ ВЕРТОЛІТНОГО ЗАГОНУ ВЕРТОЛІТНОЇ ЕСКАДРИЛЬЇ 00 МОРСЬКОЇ АВІАЦІЙНОЇ БРИГАДИ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 0616104.

§ 2

4. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України капітана ІЩЕНКА Сергія Андрійовича, який перебуває у розпорядженні командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, колишнього офіцера навчальної частини 000 об'єднаного навчального центру, ПРИЗНАЧИТИ ОФІЦЕРОМ ВІДДІЛУ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ШТАБУ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЦЕНТР" ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 2905003.

1975 р. н.

2758218394

§ 3

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України та директиви начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 07.06.2007 N 322/1/50 про переформування 00 танкового полку в 00 окрему танкову бригаду нижчепойменованих осіб офіцерського складу 00 танкового полку Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ПРИЗНАЧИТИ В 00 ОКРЕМУ ТАНКОВУ БРИГАДУ ЦЬОГО САМОГО ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ ЦИХ САМИХ ВІЙСЬК:

5. Капітана АЛЄКСЄЄНКА Андрія Миколайовича, начальника відділу технічних засобів охорони, НАЧАЛЬНИКОМ ВІДДІЛУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ОХОРОНИ, ВОС - 6669454.

§ 4

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України та спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 27.06.2013 N Д-322/1/50 про перехід Української військово-медичної академії зі штату N 17/158-51 на штат N 17/190-51 нижчепойменованих осіб офіцерського складу Української військово-медичної академії УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ПРИЗНАЧИТИ ДО ЦІЄЇ САМОЇ АКАДЕМІЇ:

6. Підполковника медичної служби БОНДАРЕВСЬКОГО Андрія Олександровича, старшого викладача кафедри військової хірургії військово-медичного інституту, СТАРШИМ ВИКЛАДАЧЕМ КАФЕДРИ ВІЙСЬКОВОЇ ХІРУРГІЇ ФАКУЛЬТЕТУ ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНОГО ІНСТИТУТУ, ВОС - 9013013.

НАКАЗ

про зарахування у розпорядження

§ 1

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України та директиви начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 17.12.2011 N Д-322/1/55 про розформування 00 танкової бригади Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України нижчепойменованих осіб офіцерського складу УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ЗАРАХУВАТИ у розпорядження командувача військ Південного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України з 15 лютого 2012 року.

1. Капітана ЛИТВИНЕНКА Сергія Андрійовича, командира танкової роти танкового батальйону.

1975 р. н.

2758218394

2. І так далі.

§ 2

Відповідно до частини другої статті 14 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" та спільної директиви Міністерства оборони України і Генерального штабу Збройних Сил України від 06.05.2014 N Д-1 нижчепойменованих осіб офіцерського складу Збройних Сил України, які не прибули до визначених пунктів у визначені строки, УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ЗАРАХУВАТИ у розпорядження першого заступника Міністра оборони України з 23 травня 2014 року та утримувати у списках особового складу Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України:

3. Капітана медичної служби ПЕТРОВА Олега Івановича, заступника начальника медичного відділу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

1976 р. н.

2890111222

Підстава: клопотання командувача Повітряних Сил Збройних Сил України від 14.05.2014 N 245/26/33.

НАКАЗ

про продовження строку перебування на посаді

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим особам офіцерського складу Збройних Сил України ПРОДОВЖИТИ строк перебування на посадах на 1 (один) рік:

1. Полковнику ЛИЧАГИНУ Михайлу Петровичу, начальнику медичної служби повітряного командування "Захід" Повітряних Сил, ВОС - 0930002 з 15.05.2013 до 15.05.2014.

1958 р. н.

2876405155

НАКАЗ

про призначення (переміщення) на посади визнаних за станом здоров'я непридатними до льотної роботи, служби на підводних човнах, надводних кораблях або до роботи в спеціальних спорудах

Відповідно до пункту ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу Повітряних Сил Збройних Сил України УВІЛЬНИТИ від займаних посад і ПРИЗНАЧИТИ:

1. Полковника ІВАНОВА Петра Івановича, командира 00 бригади тактичної авіації повітряного командування "Південь", НАЧАЛЬНИКОМ НАПРЯМКУ ВІДДІЛУ НАПРЯМКІВ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ШТАБУ КОМАНДУВАННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 0602002.

Наказ про призначення (переміщення) на посади визнаних за станом здоров'я непридатними до льотної роботи, служби на підводних човнах, надводних кораблях або до роботи в спеціальних спорудах видається окремо відповідно до пункту 12.6 розділу II до цієї Інструкції.

НАКАЗ

про прийняття (призов) із запасу на військову службу за контрактом

Відповідно до статей _______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" з нижчепойменованими офіцерами запасу УКЛАСТИ контракт строком на 5 (п'ять) років, ПРИЙНЯТИ їх на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу і ПРИЗНАЧИТИ:

1. Майора медичної служби запасу АЛЯБОВА Віталія Олександровича НАЧАЛЬНИКОМ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ - НАЧАЛЬНИКОМ МЕДИЧНОГО ПУНКТУ 00 АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ПОЛКУ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ПІВДЕНЬ" СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 9001013.

НАКАЗ

про прикомандирування депутатів, відрядження до державних органів, установ і організацій із залишенням на військовій службі

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", "Про статус депутатів місцевих рад" та "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", пунктів _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу Збройних Сил України ЗВІЛЬНИТИ від займаних посад і ПРИКОМАНДИРУВАТИ із залишенням на військовій службі на строк виконання депутатських повноважень до:

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

1. Полковника ХАВРОНЮКА Олега Володимировича, начальника Військового інженерного інституту Подільського державного аграрно-технічного університету Сухопутних військ.

НАКАЗ

про направлення до інших військових формувань з виключенням їх зі списків особового складу Збройних Сил України

Відповідно до пунктів _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу за їх згодою УВІЛЬНИТИ від займаних посад, ПРИПИНИТИ дію контракту про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, ВИКЛЮЧИТИ зі списків особового складу Збройних Сил України і НАПРАВИТИ для подальшого проходження військової служби до:

СЛУЖБИ ЗОВНІШНЬОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

1. Підполковника ЛИТВИНА Володимира Івановича, заступника командира батальйону з тилу - начальника тилу 00 окремого інженерно-аеродромного батальйону повітряного командування "Південь" Повітряних Сил Збройних Сил України.

НАКАЗ

про прийняття з інших військових формувань до Збройних Сил України із зарахуванням до списків особового складу Збройних Сил України

1. Відповідно до статей ______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", пунктів ______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України та пункту ______ Інструкції з організації обліку особового складу Збройних Сил України з капітаном КРИЛОВИМ Сергієм Євгеновичем, військовослужбовцем Державної спеціальної служби транспорту, який прибув до Міністерства оборони України для подальшого проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, УКЛАСТИ контракт про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України строком на 5 (п'ять) років, ПРИЙНЯТИ його на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу, ЗАРАХУВАТИ до списку особового складу Збройних Сил України, ПРИСВОЇТИ особистий номер і ПРИЗНАЧИТИ ЗАСТУПНИКОМ КОМАНДИРА НАВЧАЛЬНОЇ РОТИ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ НАВЧАЛЬНОГО БАТАЛЬЙОНУ 00 ОКРЕМОГО ПОЛКУ РАДІОТЕХНІЧНОЇ РОЗВІДКИ ОСОБЛИВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 3400444.

1978 р. н.

2880618292.

Підстава: лист тимчасово виконуючого обов'язки Міністра оборони України від 07.07.2012 N 220/2953, наказ голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв'язку України від 29.07.2012 N 58.

НАКАЗ

про залишення на військовій службі понад граничний вік

1. Відповідно до статті _______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", пунктів _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України полковника БОРЩЕВСЬКОГО Сергія Івановича, начальника відділу управління кар'єрою кадрового центру Повітряних Сил Збройних Сил України, ЗАЛИШИТИ на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі строком на 1 (один) рік з 18.11.2009 до 18.11.2010.

НАКАЗ

про зарахування слухачами, ад'юнктами, докторантами військових навчальних закладів

§ 1

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, які успішно склали іспити, ЗАРАХУВАТИ з "____" _________ 20___ року слухачами факультету підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на денну форму навчання строком на 1 (один) рік:

8.150081 "УПРАВЛІННЯ ДІЯМИ З'ЄДНАНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ"

1. Майора КЛИМОВИЧА Сергія Олександровича, начальника 00 мобілізаційної групи 00 армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

1975 р. н.

2758218394

§ 2

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, які успішно склали іспити, ЗАРАХУВАТИ з "____" _________ 20___ року слухачами факультету підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня Національного університету оборони України імені Івана Черняховського на денну форму навчання строком на 2 (два) роки:

8.000082 "ОРГАНІЗАЦІЯ БОЙОВОГО ТА ОПЕРАТИВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬК (СИЛ)"

2. Майора ОГОРОДНІК Ірину Олександрівну, старшого офіцера відділу управління кар'єрою військовослужбовців Повітряних Сил Кадрового центру Збройних Сил України.

1985 р. н.

2758218394

§ 3

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, які успішно склали вступні іспити, ЗАРАХУВАТИ з "____" _________ 20___ року ад'юнктами науково-організаційного відділу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на денну форму навчання терміном на 3 (три) роки:

3. Капітана ДМИТРІЄВА Андрія Геннадійовича, помічника провідного інженера-випробувача відділення наукових досліджень управління наукових досліджень Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України.

1981 р. н.

2969702233

НАКАЗ

про закінчення військових навчальних закладів, ад'юнктури, докторантури, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації

§ 1

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованим випускникам, які в _________ 20___ року закінчили Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за спеціальностями, ПРИСВОЇТИ військове звання "ЛЕЙТЕНАНТ" і ПРИЗНАЧИТИ:

7.090603 "ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОСПОЖИВАННЯ"

1. КЛИМЕНКА Геннадія Івановича НАЧАЛЬНИКОМ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СЛУЖБИ 00 РАДІОТЕХНІЧНОГО БАТАЛЬЙОНУ 00 РАДІОТЕХНІЧНОЇ БРИГАДИ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ "ЗАХІД" ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 5003004.

Закінчив з відзнакою і золотою медаллю.

1974 р. н.

2758218394

§ 2

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, які в _________ 20___ року закінчили Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня), ПРИЗНАЧИТИ:

2. Полковника ІВАНОВА Геннадія Івановича ЗАСТУПНИКОМ КОМАНДИРА ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ З ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ - НАЧАЛЬНИКОМ ПРОТИПОВІТРЯНОЇ ОБОРОНИ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ "ПІВДЕНЬ" ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 0406001.

1974 р. н.

2758218394

§ 3

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу, які у 20___ році закінчили ад'юнктуру Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, ПРИЗНАЧИТИ ДО ЦЬОГО САМОГО УНІВЕРСИТЕТУ:

3. Майора ВАСИЛЬЄВА Дмитра Геннадійовича СТАРШИМ НАУКОВИМ СПІВРОБІТНИКОМ НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ВІДДІЛУ НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ, ВОС - 4411002.

1971 р. н.

2758218394

§ 4

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу ВВАЖАТИ ТАКИМИ, що закінчили в _________ 20___ року Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (факультет підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня) за заочною формою навчання:

4. Полковника ЛІВІЦЬКОГО Олександра Станіславовича.

1964 р. н.

2758218394

НАКАЗ

про звільнення з військової служби в запас (відставку)

Генерал-полковника ПЕТРЕНКА Івана Миколайовича, який перебуває у розпорядженні Міністра оборони України, колишнього першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, звільненого Указом Президента України від 10 грудня 2011 року N 678/2011 з військової служби у запас за станом здоров'я з правом носіння військової форми одягу, відповідно до частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" ОГОЛОШУЮ ЗВІЛЬНЕНИМ З ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "б" (за станом здоров'я).

§ 1

Відповідно до частини шостої статті _______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" нижчепойменованих осіб рядового, сержантського і старшинського складу ЗВІЛЬНИТИ з військової служби:

У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "а" (у зв'язку із закінченням строку контракту):

1. Старшого сержанта БАБІЧА Олександра Миколайовича, начальника радіорелейної станції радіорелейного взводу навчального вузла зв'язку Харківського університету Повітряних Сил.

У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "в" (за віком):

2. Прапорщика ШИШОВА Валерія Володимировича, головного старшину військового оркестру 00 об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України.

§ 2

Відповідно до частини шостої статті _______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" нижчепойменованих осіб офіцерського складу Збройних Сил України ЗВІЛЬНИТИ з військової служби:

У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "в" (за віком):

3. Підполковника ГАЙВОРОНСЬКОГО Ігоря Ярославовича, старшого викладача предметно-методичної групи Харківського університету Повітряних Сил.

У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "г" (у зв'язку зі скороченням штатів або проведенням організаційних заходів):

4. Старшого лейтенанта ЖЕВЛАКОВА Володимира Сергійовича, начальника групи зв'язку вузла зв'язку та радіотехнічного забезпечення 00 авіаційної комендатури повітряного командування "Захід" Повітряних Сил Збройних Сил України.

У ЗАПАС ЗА ПУНКТОМ "е" (через службову невідповідність):

5. Старшого лейтенанта КУДЕЛЯ Дмитра Олеговича, начальника продовольчої служби тилу 00 окремої механізованої бригади 00 армійського корпусу Сухопутних військ.

У ВІДСТАВКУ ЗА ПУНКТОМ "б" (за станом здоров'я):

6. Полковника ХЛАНОВСЬКОГО Ігоря Ярославовича, старшого викладача предметно-методичної групи кафедри оперативного мистецтва Харківського університету Повітряних Сил.

НАКАЗ

про виключення зі списків особового складу Збройних Сил України позбавлених військових звань

Відповідно до частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" колишнього майора юстиції ГУРНЯКА Руслана Григоровича, старшого юрисконсульта юридичної служби Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, ЗВІЛЬНИТИ з військової служби У ЗАПАС за пунктом "ж" (у зв'язку з позбавленням військового звання в дисциплінарному порядку) та ВИКЛЮЧИТИ зі списків особового складу Збройних Сил України з 15 червня 2007 року (вказується дата наказу про позбавлення військового звання).

НАКАЗ

про виключення зі списків особового складу Збройних Сил України осіб, які померли (загинули)

Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України нижчепойменованих осіб офіцерського складу ВИКЛЮЧИТИ зі списків особового складу Збройних Сил України у зв'язку зі смертю (з загибеллю):

1. Капітана ІВАНЧУКА Олега Михайловича, старшого льотчика 00 авіаційної тактичної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України.

2. Майора ІЩУКА Антона Михайловича, начальника штабу - першого заступника командира 00 військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

НАКАЗ

про виключення зі списків особового складу Збройних Сил України у зв'язку з обвинувальним вироком суду

Відповідно до частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" колишнього майора юстиції ГУРНЯКА Руслана Григоровича, старшого юрисконсульта юридичної служби Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, ЗВІЛЬНИТИ з військової служби У ЗАПАС за пунктом "є" (у зв'язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили) та ВИКЛЮЧИТИ зі списків особового складу Збройних Сил України з 15 червня 2007 року (зазначається дата, з якої нараховується строк відбуття покарання, яка вказана у вироку суду).

Накази про виключення зі списків особового складу Збройних Сил України військовослужбовців, які позбавлені військових звань, померли (загинули), а також з обвинувальним вироком суду видаються окремо відповідно до пункту 12.6 розділу II цієї Інструкції.

НАКАЗ

про присвоєння особистих номерів військовослужбовцям

Відповідно до пункту ______ Інструкції з організації обліку особового складу Збройних Сил України нижчепойменованим особам офіцерського складу Збройних Сил України ПРИСВОЇТИ особисті номери:

1. Полковнику ОЛІЙНИКУ Ігорю Васильовичу, начальнику відділу - заступнику начальника управління по роботі з особовим складом Головного управління особового складу Генерального штабу Збройних Сил України, 0000000000

НАКАЗ

про зміну прізвища, імені і по батькові

Нижчепойменованих осіб офіцерського складу Збройних Сил України надалі ІМЕНУВАТИ:

1. Майора ШМАТИКА Сергія Григоровича, командира танкового батальйону 00 армійського корпусу Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України, ІВАНКОМ Сергієм Григоровичем.

1973 р. н.

9968446372.

Підстава: свідоцтво про зміну прізвища N ДД-2114, видане 14.03.2000 Залізничним районним відділом РАЦС м. Львова.

НАКАЗ

про зміну дати народження

Полковника ПЕТРОВА Сергія Івановича, начальника кафедри філософії Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, який вважався народженим 13 січня 1967 року, надалі ВВАЖАТИ народженим 13 січня 1968 року.

1968 р. н.

9968446372.

Підстава: повторне свідоцтво про народження 1-ГЮ N 211421, видане 14.03.2011 Милятинською сільською радою Острозького району Рівненської області; паспорт громадянина України АР N 121212, виданий 17.11.2011 Гагарінським РВ УМВС України в м. Севастополі.

НАКАЗ

про скасування пунктів раніше виданих наказів

§ 1

1. Пункт 28 наказу начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України (по особовому складу) від 10 листопада 2006 року N 381 про звільнення з військової служби у запас за пунктом "г" (у зв'язку зі скороченням штатів) частини шостої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" майора ЛОЄНКА В'ячеслава Васильовича, начальника служби пального і мастильних матеріалів 00 бази розбирання авіаційної техніки повітряного командування "Південь" Повітряних Сил Збройних Сил України, СКАСУВАТИ, ПОНОВИТИ ЙОГО НА ВІЙСЬКОВІЙ СЛУЖБІ І ПРИЗНАЧИТИ НАЧАЛЬНИКОМ СЛУЖБИ ПАЛЬНОГО І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ 00 АВІАЦІЙНОЇ ТАКТИЧНОЇ БРИГАДИ ПОВІТРЯНОГО КОМАНДУВАННЯ "ПІВДЕНЬ" ЦИХ САМИХ СИЛ, ВОС - 3450003.

§ 2

2. Пункт 2 наказу командувача Повітряних Сил Збройних Сил України (по особовому складу) від 31 грудня 2012 року N 396 про призначення підполковника СИДОРЕНКА Михайла Олександровича командиром 00 зенітного ракетного дивізіону 00 зенітного ракетного полку повітряного командування "Південь" Повітряних Сил Збройних Сил України СКАСУВАТИ як нереалізований.

1973 р. н.

9968446372.

Підстава: клопотання командира повітряного командування "Південь" від 15.01.2014 N 678.

НАКАЗ

про внесення змін до наказу

§ 1

1. Примітку до пункту 10 наказу начальника Генерального штабу Збройних Сил України (по особовому складу) від 24 листопада 2003 року N 256 про призначення майора ФАДЄЄВА Олександра Станіславовича, начальника розвідки - старшого льотчика 00 гвардійського винищувального авіаційного полку 00 авіаційного корпусу Повітряних Сил Збройних Сил України, ВИКЛАСТИ В ТАКІЙ РЕДАКЦІЇ:

§ 2

2. Пункт 12 наказу начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України (по особовому складу) від 14 жовтня 2014 року N 572 про призначення підполковника СІДОРА Романа Івановича, начальника циклової комісії ракетних військ і артилерії 184 навчального центру Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА, ВОС - 0210003, ВИКЛАСТИ В ТАКІЙ РЕДАКЦІЇ:

"12. Підполковника СІДОРА Романа Івановича, командира 79 окремого батальйону управління Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України, ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА, ВОС - 0210003.

НАКАЗ

про зміну в посадовому становищі

§ 1

Відповідно до директиви начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 07.06.2007 N 322/1/50 про перейменування Харківського інституту льотчиків Повітряних Сил в Харківський університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба ОГОЛОСИТИ ПОСАДОВЕ СТАНОВИЩЕ нижчепойменованим особам офіцерського складу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба:

1. Капітан АЛЄКСЄЄНКО Андрій Миколайович - НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ОХОРОНИ, ВОС - 6669454.

1960 р. н.

2345678903

2. І так далі.

§ 2

2. Відповідно до зміни військового звання у штаті Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України, штат N 322/1/50, генерал-майора ЧУБЕНКА Івана Миколайовича, начальника Головного управління по роботі з особовим складом Збройних Сил України, ВВАЖАТИ НАЧАЛЬНИКОМ ЦЬОГО САМОГО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ з військовим званням за штатом "генерал-лейтенант", ВОС - 0110001.

1958 р. н.

2137916335.

Підстава: Указ Президента України від 13.08.2013 N 422/2013.

НАКАЗ

про направлення військовослужбовців для проходження військової служби за кордоном

§ 1

1. Відповідно до Закону України "Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки" (зі змінами) та пункту ____ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України майора ВЕТРОВА Петра Івановича, старшого офіцера Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, УВІЛЬНИТИ від займаної посади з ВИКЛЮЧЕННЯМ зі списків особового складу військової частини, ЗАРАХУВАТИ на грошове забезпечення до Фінансового управління Генерального штабу Збройних Сил України, ПРИЗНАЧИТИ ВІЙСЬКОВИМ СПОСТЕРІГАЧЕМ ГРУПИ МИРОТВОРЧОГО ПЕРСОНАЛУ ООН ЦЕНТРУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МИРОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ І НАПРАВИТИ ДО СКЛАДУ МІСІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ'ЄДНАНИХ НАЦІЙ У ЛІБЕРІЇ.

НАКАЗ

про призначення військовослужбовців після проходження військової служби за кордоном

§ 2

2. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України підполковника КОБЕРСЬКОГО Ігоря Степановича, старшого військового спостерігача групи миротворчого персоналу ООН Центру забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України, УВІЛЬНИТИ від займаної посади і ПРИЗНАЧИТИ НАЧАЛЬНИКОМ АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРЧОГО ВІДДІЛУ ЗАХІДНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ, ВОС - 2905003.

НАКАЗ

про направлення військовослужбовців на навчання за кордоном

§ 3

3. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України майора ІВАНОВА Петра Івановича, наукового співробітника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, НАПРАВИТИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ зі списків особового складу військової частини до Республіки Польща для навчання НА КУРСІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ II РІВНЯ В НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ОБОРОНИ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА, м. Варшава, з 15.09.2014 по 31.01.2015.

§ 4

4. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України майора ПЕТРОВА Петра Івановича, старшого офіцера відділу підготовки офіцерів штабів оперативного управління штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, УВІЛЬНИТИ від займаної посади з ВИКЛЮЧЕННЯМ зі списків особового складу військової частини, ЗАРАХУВАТИ на грошове забезпечення до Фінансового управління Генерального штабу Збройних Сил України, ПРИЗНАЧИТИ ОФІЦЕРОМ ГРУПИ СЛУХАЧІВ ЗАКОРДОННИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЦЕНТРУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МИРОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ДОГОВОРІВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ і НАПРАВИТИ до СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ для навчання НА МІЖНАРОДНОМУ КУРСІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В АКАДЕМІЇ СЛОВАЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ, м. Ліптовський Мікулаш, з 15.09.2014 по 31.08.2015.

НАКАЗ

про призначення військовослужбовців після завершення навчання за кордоном

§ 5

5. Відповідно до пункту _______ Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України майора медичної служби ПРИВАЛОВА Володимира Миколайовича, офіцера групи слухачів закордонних військових навчальних закладів Центру забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України, який у березні 2015 року закінчує стажування у військово-медичних закладах Бундесверу Федеративної Республіки Німеччина, УВІЛЬНИТИ від займаної посади і ПРИЗНАЧИТИ СТАРШИМ ОРДИНАТОРОМ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІКЛІНІКИ 9 ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ (НА 200 ЛІЖОК), ВОС - 9029003.

НАКАЗ

про продовження навчання військовослужбовців за кордоном

Капітану ЦИГАНКОВУ В'ячеславу Андрійовичу, офіцеру групи слухачів закордонних військових навчальних закладів Центру забезпечення миротворчої діяльності та реалізації міжнародних договорів Збройних Сил України, який відповідно до наказу Міністра оборони України (по особовому складу) від 12 квітня 2012 року N 292 направлений до Сполучених Штатів Америки для навчання на "Курсі за програмою підготовки майбутніх командирів у галузі авіації", авіабаза "Коламбус", штат Міссісіпі, з 05.11.2013 по 10.03.2015, ПРОДОВЖИТИ навчання до 30.04.2014.

1983 р. н.

3229721599.

Підстава: Нота Посольства США в Україні від 02.02.2015 N 155-15.

НАКАЗ

про направлення військовослужбовців на лікування за кордоном

Відповідно до двосторонніх домовленостей між урядами України та Держави Ізраїль майора ПЕТРАКІВСЬКОГО Олександра Петровича, командира групи спеціального призначення роти спеціального призначення 8 окремого полку спеціального призначення оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, НАПРАВИТИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ зі списків особового складу військової частини для ЛІКУВАННЯ до КЛІНІКИ "НЬЮМЕДИКАЛ", м. Тель-Авів, Держава Ізраїль, з 15.09.2014 по 31.03.2015.

1988 р. н.

3229721599.

Підстава: рішення Міністра оборони України від 19.02.2014 N 13811/з.

НАКАЗ

про прийняття на військову службу за контрактом

Відповідно до статей _______ Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та пункту ______ Інструкції з організації обліку особового складу Збройних Сил України з нижчепойменованими громадянами УКЛАСТИ контракт про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України строком на 3 (три) роки, ЗАРАХУВАТИ до списків особового складу Збройних Сил України, ПРИЙНЯТИ їх на військову службу за контрактом осіб рядового складу, ПРИСВОЇТИ первинне військове звання "СОЛДАТ" та "ОСОБИСТИЙ НОМЕР" і ПРИЗНАЧИТИ:

1. АЛЯБОВА Віталія Олександровича ФЕЛЬДШЕРОМ МЕДИЧНОГО ПУНКТУ 00 АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ПОЛКУ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ВОС - 900101А.

Опрос