Идет загрузка документа (984 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Приказ по строевой части [Вооруженные Силы Украины]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 28.07.2014

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

КОМАНДИРА 00 МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ

(по стройовій частині)

"____" _________ 20___ року

м. Львів

N _________

§ 1

1. Відповідно до мобілізаційного призначення за мобілізаційним планом підполковник КИРИЛЕНКО Петро Васильович, заступник командира 00 механізованої бригади 00 армійського корпусу, з "___" _________ 20___ року приступив до виконання обов'язків командира 00 механізованої бригади 00 армійського корпусу.

1978 р. н.

9784562771

§ 2

Відповідно до мобілізаційного призначення за мобілізаційним планом нижчепойменованих осіб офіцерського складу ВВАЖАТИ ПРИЗНАЧЕНИМИ ДО 00 МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ 00 АРМІЙСЬКОГО КОРПУСУ:

2. Лейтенанта ЛАЙКА Івана Васильовича, командира танкового взводу танкової роти, КОМАНДИРОМ ТАНКОВОЇ РОТИ, ВОС-0000000.

1978 р. н.

2876405155

3. Старшого лейтенанта БОРИСОВА Василя Сергійовича ПОМІЧНИКОМ НАЧАЛЬНИКА ШТАБУ МЕХАНІЗОВАНОГО БАТАЛЬЙОНУ, ВОС-0000000.

1978 р. н.

9786857343.

Призваний Дніпровським РВК Запорізької області "____" ___________ 20__ року.

4. І так далі.

Командир 00 механізованої бригади
підполковник

П. В. КИРИЛЕНКО

Примітка. Первинне призначення на посади військовозобов'язаних, призваних із запасу в разі оголошення мобілізації, а також призначення на нові посади військовослужбовців, які проходять військову службу відповідно до їх мобілізаційного призначення за мобілізаційним планом, оформлюється наказом по стройовій частині по військовій частині (військовому комісаріату).

Наказ по стройовій частині розробляється на всі військові частини, що формуються та мають самостійний штат. На окремі підрозділи (рота, батарея тощо) оформляється наказ військовою частиною, на яку покладено формування.

Наказ складається на підставі штатно-посадового списку і облікових документів військовослужбовців за дійсним найменуванням формувань у порядку штатної організації військової частини.

До наказу включаються військовослужбовці, які переміщуються в межах військової частини, прибули з інших військових частин та призвані із запасу. Військовослужбовці, які залишаються на посадах, до наказу не включаються.

Накази про первинне призначення офіцерів на посади розробляються окремо від наказів про первинне призначення на посади осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Накази складаються в двох, трьох примірниках (залежно від підпорядкованості). Усі примірники наказу підписуються відповідним командиром (керівником), завіряються гербовою печаткою і розсилаються на наступний день після закінчення встановлених строків готовності військових частин і установ:

перші залишаються у військовій частині;

другий стосовно офіцерів - до кадрового органу Генерального штабу, разом із послужними картками офіцерів, призваних у разі оголошення мобілізації;

третій стосовно офіцерів - до кадрового органу за підпорядкованістю;

другий стосовно осіб рядового, сержантського і старшинського складу - до кадрового органу за підпорядкованістю;

третій стосовно осіб рядового, сержантського і старшинського складу за військові частини, підпорядковані Міністерству оборони і Генеральному штабу, - до кадрового органу Генерального штабу.

У мирний час накази ведуться в одному примірнику.

Опрос