Идет загрузка документа (51 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Справка к проекту

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 26.05.2014

ДОВІДКА
до проекту
___________________________________________
(повна назва нормативно-правового акта)

1. Питання N ____ (згідно з порядком денним засідання).

Стисло та чітко викладається суть та головні проблеми (питання) проекту (три - чотири ключових повідомлення), на розв'язання яких спрямовано проект акта, та результати, яких планується досягти.

2. Погодження.

Подається інформація щодо погодження проекту Мінекономрозвитку (без зауважень; із зауваженнями, які враховано; із зауваженнями, які враховано частково; із зауваженнями, які не враховано).

У разі коли зауваження Міністерства враховано частково або не враховано, викладається їх стислий зміст та аргументи на їх користь у таблиці:

У разі коли в експертному висновку Секретаріату Кабінету Міністрів України є зауваження в частині, що стосується компетенції Мінекономрозвитку, надається аргументація Міністерства щодо необхідності врахування зауважень (або підтримки рішення головного розробника).

3. Економічні обґрунтування.

Дається оцінка (прогноз) економічних наслідків у разі впровадження запропонованого нормативно-правового акта.

4. Пропозиції: схвалити, прийняти, відхилити, доопрацювати (схвалити, прийняти з урахуванням пропозицій, зауважень, доповнень тощо).

Наприклад, Мінекономрозвитку не може погодитися з прийняттям проекту (повна назва) у запропонованій редакції, оскільки пропонуємо під час засідання висловити такі зауваження до проекту / погоджуємося з рішенням головного розробника щодо відхилення зауважень Мінекономрозвитку тощо.

_________________________________
(посада керівника самостійного
структурного підрозділу)

____________
(підпис)

_________________________
(ініціали та прізвище)

Опрос