Идет загрузка документа (51 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Доклад о проекте

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 26.05.2014

ДОПОВІДЬ
про проект
_____________________________________________
(повна назва нормативно-правового акта)

1. Питання N ____ (згідно з порядком денним засідання).

Стисло та чітко викладається суть та головні проблеми (питання) проекту (три - чотири ключових повідомлення), на розв'язання яких спрямовано проект акта, та результати, яких планується досягти.

2. Економічні обґрунтування.

Дається оцінка (прогноз) економічних наслідків у разі впровадження запропонованого нормативно-правового акта. Повідомляється, яка ситуація є на сьогодні і як вона зміниться з прийняттям цього акта, як це вплине на економіку та бюджет, наводяться узагальнені статистичні дані, які б переконували в необхідності прийняття акта.

3. Оцінка регуляторного впливу.

Зазначається, чи має проект акта регуляторний характер, та оцінюється його регуляторний вплив, а також дається обґрунтування відповідності проекту регуляторного акта принципам державної регуляторної політики.

4. Погодження.

У разі коли позиції органів виконавчої влади не збігаються, зазначаються суть розбіжностей, можливі наслідки врахування чи неврахування зауважень і пропозицій та вжиті заходи щодо їх урегулювання. Розбіжності наводяться у вигляді порівняльної таблиці з обґрунтуванням позиції Мінекономрозвитку, яка додається. Висловлюється підсумкова позиція щодо результатів урегулювання розбіжностей.

Аналіз експертного висновку Секретаріату Кабінету Міністрів України.

5. Пропозиції: схвалити, прийняти, відхилити, доопрацювати (схвалити, прийняти з урахуванням пропозицій, зауважень, доповнень тощо).

Наприклад, пропонуємо підтримати позицію Мінекономрозвитку щодо відхилення зауважень Мінпраці та внести законопроект (повна назва) на розгляд Кабінету Міністрів України.

__________________________________
(посада керівника самостійного
структурного підрозділу)

____________
(підпис)

________________________
(ініціали та прізвище)

Опрос