Идет загрузка документа (36 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Отчет делегации (отдельного работника) Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям [относительно участия в мероприятиях за рубежом]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 11.02.2014

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

_____________________________
(Голова ДСНС України,
або його заступник, або керівник
установи ДСНС України)

 

М. П.

ЗВІТ
делегації (окремого працівника) ДСНС України про участь у (назва заходу/заходів, місце та дата його проведення) та виконання технічного завдання делегації (окремого працівника) для участі у заході

Вступна частина. У вступній частині доцільно відобразити підставу для відрядження, мету участі у заході, назву заходу і склад делегації.

Основна частина. В основній частині, як правило, відображається перебіг заходу, тенденції та позиції його учасників, оцінка результатів його проведення та участі представників ДСНС України у ньому, висвітлюються питання, що обговорювалися, тощо.

Висновок про виконання технічного завдання. Загальний висновок про виконання завдань, визначених у технічному завданні, а також досягнуті домовленості.

Заключна частина з пропозиціями. Описуються пропозиції і рекомендації щодо подальших дій ДСНС України для реалізації домовленостей за підсумками відрядження.

Додаток (у разі потреби).

Посада

(підпис)

П. І. Б.

Опрос