Идет загрузка документа (54 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Перечень объектов культурного наследия, составленный по результатам пересмотра списков (перечней) памятников истории и культуры, предусмотренных пунктом 4 раздела II "Заключительные положения" Закона Украины от 16 декабря 2004 года N 2245-IV "О внесении изменений в Закон Украины "Об охране культурного наследия"

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 20.05.2013

Перелік об'єктів культурної спадщини, складений за результатами перегляду списків (переліків) пам'яток історії та культури, передбачених пунктом 4 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України від 16 грудня 2004 року N 2245-IV "Про внесення змін до Закону України "Про охорону культурної спадщини"

у _________________________________________________________________________________________________
(зазначається відповідна адміністративно-територіальна одиниця: Автономна Республіка Крим, область, район, місто, селище, село)

N
з/п

Найменування об'єкта культурної спадщини

Місцезнаходження об'єкта культурної спадщини

Вид (види) об'єкта культурної спадщини

Дата утворення об'єкта культурної спадщини

Номер і дата рішення про взяття на облік

Існуючий охоронний номер
(за наявності)

Пропозиції щодо занесення
(незанесення) до Реєстру

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітки:

1. У графі 2 подається повна сучасна назва об'єкта.

2. У графі 3 зазначається місцезнаходження об'єкта культурної спадщини відповідно до сучасного адміністративно-територіального поділу із зазначенням району, міста, району у місті, села, селища, вулиці (провулку, площі тощо), номера будинку, номера ділянки та ряду (для поховань) або точна топографічна прив'язка до місцевості (для пам'яток археології, ландшафтів, поховань).

3. У графі 4 зазначається вид об'єкта культурної спадщини відповідно до статті 2 Закону України "Про охорону культурної спадщини". Якщо об'єкт має ознаки кількох видів, першим зазначається домінуючий вид, всі інші у дужках.

4. У графі 5 вказується дата створення об'єкта (для пам'яток архітектури та містобудування, монументального мистецтва, науки і техніки, садово-паркового мистецтва), дата історичної події (для пам'яток історії), дата вірогідного виникнення об'єкта (для пам'яток археології).

5. У графі 6 зазначаються номер і дата рішення про взяття на облік відповідно до Закону Української РСР "Про охорону і використання пам'яток історії та культури".

6. У графі 7 зазначається існуючий охоронний номер (за наявності).

7. У графі 8 зазначаються пропозиції стосовно об'єктів, які за результатами перегляду визнані такими, що рекомендовані для занесення до Реєстру за певною категорією, або незанесення до Реєстру у зв'язку з втратою предмета охорони або відсутністю в натурі, або належністю до пам'яток, визначених у пункті 6 статті 7 Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

(додаток 5 із змінами, внесеними згідно з наказом
 Міністерства культури України від 22.10.2015 р. N 838)

Опрос