Идет загрузка документа (36 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Заключение относительно согласования места расположения и высоты объектов на приаэродромных территориях и объектов, деятельность которых может повлиять на безопасность полетов и работу радиотехнических приборов гражданской авиации

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 16.01.2013

ВИСНОВОК
щодо погодження місця розташування та висоти об'єктів на приаеродромних територіях та об'єктів, діяльність яких може вплинути на безпеку польотів і роботу радіотехнічних приладів цивільної авіації

Державна авіаційна служба України узгоджує розташування ___________________________________________________________ з абсолютною відміткою верху будівлі Н = ..... м у БСВ за умови _________________________________________________________.

Про строк початку та закінчення будівництва (реконструкції) повідомити письмово аеродром (вертодром, злітно-посадковий майданчик) ________________________________________________.

Після закінчення будівництва (реконструкції) надати експлуатанту аеродрому (вертодрому, злітно-посадкового майданчика) ____________________________ акт визначення фактичної висоти споруди з фактичними координатами в WGS-84.

 

Голова Державіаслужби України

__________
(підпис)

_______________________
(прізвище, ім'я, по батькові)

Опрос