Идет загрузка документа (31 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Форма "Ценовое предложение" (форма, подаваемая Участником на фирменном бланке)

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 28.02.2011

ФОРМА "ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ"
(форма, яка подається Учасником на фірмовому бланку)

Ми, (назва Учасника), надаємо свою цінову пропозицію щодо участі у Конкурсі на право укладення договору зберігання з правом користування державного майна ______________________________ згідно з умовами конкурсу.

Вивчивши умови конкурсу на виконання зазначеного вище, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Конкурсної комісії та Договору на умовах, зазначених в нашій пропозиції за наступною ціною:

Найменування Майна 

Вартість пропозиції (грн.) 

  

  

1. До визначення переможця конкурсу, умови конкурсу разом з нашою пропозицією (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція буде визнана найкращою, ми візьмемо на себе зобов'язання виконати всі умови, передбачені Договором.

2. Наша пропозиція буде обов'язковою для нас.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції згідно з конкурсними умовами, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш економічно вигідними для Вас умовами.

4. Якщо наша пропозиція переможе за умовами конкурсу, ми зобов'язуємося після отримання проекту договору протягом 5 робочих днів підписати Договір із Балансоутримувачем.

Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою.

Опрос