Идет загрузка документа (22 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Отчет о результатах проведения расчетов с владельцами инвестиционных сертификатов

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 09.09.2010
Утратил силу

Звіт
про результати проведення розрахунків з власниками інвестиційних сертифікатів

1. Повне найменування компанії з управління активами та пайового інвестиційного фонду.

2. Інформація, що міститься в свідоцтві про реєстрацію випуску інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду, а саме: загальна сума випуску інвестиційних сертифікатів; номінальна вартість інвестиційних сертифікатів; кількість інвестиційних сертифікатів; форма випуску та форма існування інвестиційних сертифікатів.

3. Кількість інвестиційних сертифікатів пайового інвестиційного фонду, що є в обігу на дату прийняття рішення про ліквідацію пайового інвестиційного фонду.

4. Кількість розміщених інвестиційних сертифікатів серед фізичних та/або юридичних осіб на дату прийняття рішення про ліквідацію пайового інвестиційного фонду.

5. Вартість чистих активів пайового інвестиційного фонду у розрахунку на один інвестиційний сертифікат пайового інвестиційного фонду в обігу, розрахована на день, що передує дню початку розрахунку у разі закритого (приватного) розміщення інвестиційних сертифікатів.

6. Вартість чистих активів пайового інвестиційного фонду у розрахунку на один інвестиційний сертифікат пайового інвестиційного фонду в обігу, розрахована на дату прийняття рішення про припинення діяльності пайового інвестиційного фонду у разі відкритого (публічного) розміщення інвестиційних сертифікатів.

7. Кількість інвестиційних сертифікатів, за якими проведено розрахунки, та кількість власників інвестиційних сертифікатів, з якими проведено розрахунки грошовими коштами, із зазначенням грошової суми, яка була їм виплачена.

8. Кількість інвестиційних сертифікатів, що залишилися непред'явленими до викупу.

9. Сума задепонованих грошових коштів, що залишилася за непред'явленими до викупу інвестиційними сертифікатами.

_____________________________
(уповноважена особа компанії
з управління активами) 

________________
(підпис)
М. П.

___________________
(прізвище, ініціали) 

"___" ____________ 20__ року

____________

Опрос