Идет загрузка документа (641 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предложение о заключении договоров рефинансирования

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 18.12.2008

___________________________________

ПРОПОЗИЦІЯ
ПРО УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРІВ РЕФІНАНСУВАННЯ

Державна іпотечна установа розглянула Пропозицію __________________________________ (від ____________ р. вих. N ______, отримана Установою вх. N _____ від ____________ р.) щодо відступлення прав вимоги за іпотечним кредитом (Договір про іпотечний кредит N __________ від ____________), договорами, які забезпечують виконання зобов'язань за ним (Іпотечний договір N _________ від ____________, Договір поруки N _____ від ____________), та за результатами розгляду пропонує укласти наступні договори:

1. Договір відступлення прав вимоги.

2. Договір про обслуговування іпотечних кредитів та/або додаткову угоду до Договору про обслуговування.

відповідно до "Стандартів надання, обслуговування та рефінансування іпотечних кредитів" та в рамках Генерального договору про рефінансування і обслуговування іпотечних кредитів N ____ від ____________ р.

Сума коштів, які мають бути перераховані первинному кредитору за умови укладання договорів, становить _____________ грн.

Відступлення прав вимоги за Договором про іпотечний кредит та договорами, які забезпечують виконання зобов'язань Позичальника, здійснюється відповідно до умов Договору відступлення прав вимоги на строк до "___" ____________ 20__ р.

Обслуговування іпотечного кредиту здійснюється Первинним кредитором відповідно до умов Договору про обслуговування іпотечних кредитів.

Пропозиція Державної іпотечної установи щодо укладення договорів є дійсною протягом _____ днів з дати її отримання первинним кредитором. У випадку, якщо протягом зазначеного терміну Банк не підтвердить свою згоду щодо дати укладення договорів та їх підписання, Установа має право вимагати від Банку повторного надання пропозиції щодо відступлення прав вимоги за іпотечним кредитом та її подальшого розгляду у встановленому порядку з метою прийняття рішення про рефінансування.

Уповноважена особа Установи

_________________________

Опрос