Идет загрузка документа (33 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Письмо-поддержка проекта совместного внедрения [относительно выбросов парниковых газов]

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 24.07.2008
Утратил силу

ЛИСТ-ПІДТРИМКА ПРОЕКТУ СПІЛЬНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ

_____________________________________________________________
(назва проекту)

   Національне агентство екологічних інвестицій України як офіційний і уповноважений представник України розглянуло проект __________________________________________________,
                                                                                            (назва проекту) (далі - проект СВ)
поданий _____________________________________________________________________________,
      (назва підприємства/організації-власника джерела, на якому планується здійснення проекту СВ)
що розташоване в _____________________________________________________________________
                                                                                                                            (адреса)
(далі - Заявник), та заявляє:

        1. Україна ратифікувала Кіотський протокол.

       2. Для участі у діяльності відповідно до статті 6 Кіотського протоколу Україна має відповідати вимогам Рішення 11 Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка водночас була Першою Зустріччю Сторін Кіотського протоколу (Монреаль, листопад 2005 року).

   3. Національне агентство екологічних інвестицій України розглянуло проект СВ та проінформоване, що Заявник має намір продати отримані одиниці скорочення викидів (ОСВ) зацікавленій компанії із зарахуванням ОСВ до реєстру країни-покупця. Національне агентство екологічних інвестицій України оцінить проект СВ на відповідність українським критеріям проектів спільного впровадження та розпочне переговори із Заявником щодо розподілу отриманих ОСВ. Національне агентство екологічних інвестицій України підтримує подальшу розробку проекту СВ та зобов'язується надавати, у разі потреби, необхідне сприяння у здійсненні незалежної експертизи, перевірки та передачі ОСВ.

      4. У разі позитивної оцінки проекту СВ Національне агентство екологічних інвестицій України розгляне питання щодо надання офіційного схвалення проекту СВ, що дозволить передати ОСВ на рахунок країни-покупця.

       5. У разі впровадження проекту СВ до 1 січня 2008 року та досягнення ним скорочення викидів парникових газів у період до 2008 року Національне агентство екологічних інвестицій України розгляне питання щодо передачі країні-покупцю одиниць встановленої кількості (ОВК) виключно в обсягах, створених в результаті здійснення проекту СВ до 2008 року, через механізм торгівлі викидами згідно зі статтею 17 Кіотського протоколу. Україна погоджується застосовувати той самий метод перевірки ОВК, який застосовується для перевірки ОСВ.  

____________
(посада) 

____________
(підпис) 

_________________
(прізвище та ініціали) 

  

М. П. 

  

Опрос