Идет загрузка документа (67 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Свидетельство об окончании обучения по программам подготовки, переподготовки и повышения квалификации водителей транспортных средств

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 03.04.2008
Утратил силу
________________________________________________________________ (міністерство, відомство, підприємство, організація) ________________________________________________________________ (назва навчального закладу) СВІДОЦТВО серія __________________ N_______________ Видане гр-ну(ці) _______________________________________________ (прізвище, ім'я, по батькові) про те, що він (вона) навчався(лась) з "___"____________199__р. по "___"___________199__р. за програмою_________________________ ________________________________________________________________ і на випускних екзаменах відповідно до протоколу N______________ від "___"___________199__р. одержав(ла) такі оцінки (задовільно, добре, відмінно): Будова, експлуатація і технічне обслуговування_____________ Правила і основи безпеки дорожнього руху _____________ Практичне водіння _____________ Голова екзаменаційної комісії _______________ (підпис) Керівник навчального закладу _______________ (підпис) М.П. Видано посвідчення водія серії____________N_____________________ ________________________________________________________________ (найменування реєстраційно-екзаменаційного підрозділу Державтоінспекції) "___"__________199__р. М.П.

Свідоцтво не є документом на право керування транспортним засобом.

Примітка. Бланки свідоцтв є документами суворої звітності, повинні бути з типографським порядковим номером і виготовлятися централізовано міністерствами і відомствами, що мають навчальні заклади, де здійснюють підготовку водіїв.

Опрос