Идет загрузка документа (79 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Примерное положение о центре нефрологии и диализа Автономной Республики Крым, областном, городов Киева и Севастополя

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 25.02.2004

ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ
про центр нефрології та діалізу Автономної Республіки Крим, обласний, міст Києва та Севастополя

I. Загальні положення

1. Центр нефрології та діалізу Автономної Республіки Крим, обласний, міст Києва та Севастополя (далі - центр) є структурним підрозділом республіканської, обласних, міських (м. Києва та Севастополя) закладів охорони здоров'я.

2. Роботою центру керує завідуючий, який призначається керівником закладу охорони здоров'я.

3. Центр в своїй роботі керується законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами МОЗ України, цим Положенням, наказами головного лікаря, іншими нормативно-правовими актами.

4. Центр може бути клінічною та навчальною базою вищих медичних навчальних закладів.

5. Плани організаційно-методичної роботи центру узгоджуються з МОЗ Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань охорони здоров'я облдержадміністрацій, міст Києва та Севастополя.

II. Завдання та функції

1. Надає спеціалізовану медичну допомогу хворим нефрологічного профілю Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя включаючи прижиттєву морфологічну верифікацію діагнозу.

2. Надає організаційну та методичну допомогу міським, районним, міжрайонним центрам нефрології та діалізу та сателітним центрам.

3. Надає консультативну допомогу хворим нефрологічного профілю в терапевтичних лікувально-профілактичних закладах Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

4. Проводить науково-практичні конференції, семінари, інші заходи, спрямовані на покращення спеціалізованої допомоги хворим нефрологічного профілю Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

5. Завідувач центру забезпечує функціонування неперсоніфікованого реєстру хворих на хронічну хворобу нирок, з гострим пошкодженням нирок або трансплантованою ниркою Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя та подає форму N 67 станом на 31 грудня до 01 лютого наступного року за звітним головному позаштатному спеціалісту МОЗ України зі спеціальності "Нефрологія".

III. Організація роботи центру

1. Організація роботи центру визначається відповідним Положенням про центр нефрології та діалізу Автономної Республіки Крим областей міст Києва та Севастополя.

2. У разі виникнення необхідності лікарі-нефрологи центру направляють хворих до ДУ "Інститут нефрології НАМН України".

IV. Структура Центру

відділення госпітальної нефрології та діалізу;

відділення амбулаторної нефрології та інформаційно-технічного забезпечення;

відділення інтенсивної нефрології.

Опрос