Идет загрузка документа (16 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Типовая должностная инструкция инструктора-кинолога таможенной службы

ЛІГА:ЗАКОН
Шаблон от 25.02.2000

Типова посадова інструкція інструктора-кінолога митної служби

1. Загальні положення

1.1. Інструктор-кінолог - особа, яка забезпечує організацію діяльності кінологічних підрозділів митниць у ввіреній йому зоні і перебуває в штаті митниці, яка має кінологічний центр по підготовці службових собак.

1.2. Інструктор-кінолог призначається на посаду і звільняється з посади наказом Голови Державного митного комітету України і в своїй роботі підпорядкований Управлінню по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил і начальнику митниці.

1.3. На посаду інструктора-кінолога призначається, як правило, особа, яка має досвід оперативної роботи зі службовими собаками в митних установах.

1.4. У своїй роботі інструктор-кінолог керується Митним кодексом України, наказами ДМК України, інструкціями та розпорядженнями, які регламентують діяльність кінологічної служби, а також положеннями цієї Інструкції.

2. Обов'язки інструктора-кінолога

Інструктор-кінолог зобов'язаний:

2.1. Проводити організацію діяльності кінологічної служби у ввіреній йому зоні та контролювати роботу кінологічних підрозділів митниць в цій зоні.

2.2. Розробляти перспективні та поточні плани підготовки кінологів і службових собак.

2.3. Організовувати практичне навчання кінологів та підготовку службових собак, особисто проводити тренування собак у митницях та в навчальному центрі цієї зони.

2.4. Проводити теоретичні заняття для оперативного складу митниць з питань застосування службових собак при пошуку наркотиків.

2.5. Постійно вивчати оперативну обстановку, динаміку, канали та способи переміщення контрабанди наркотиків в зоні та в залежності від особливостей їх зміни проводити практичну підготовку кінологів та собак.

2.6. На основі систематичного аналізу результатів застосування службових собак розробляти рекомендації і проводити заходи по удосконаленню форм та методів організації кінологічної служби в регіоні, по підвищенню ефективності застосування службових собак у боротьбі з контрабандою наркотиків.

2.7. Вивчати, узагальнювати та вводити в практику передовий досвід роботи вітчизняної кінологічної служби та аналогічних служб митних органів зарубіжних країн.

2.8. Надавати співробітникам кінологічних підрозділів митниць зони практичну та методичну допомогу в організації тренувань собак в реальних умовах і здійснювати контроль за якістю їх проведення.

2.9. Слідкувати за виконанням правил утримання, збереження собак, за своєчасним проведенням ветеринарно-санітарних заходів у ввіреній йому зоні.

2.10. Контролювати в митницях виконання наказів та нормативних актів, які регламентують діяльність кінологічної служби митних органів.

2.11. Вживати заходів по організації фінансування та матеріально-технічного забезпечення кінологічних підрозділів зони.

2.12. Контролювати заходи по комплектації кінологічних служб митниць службовими собаками та своєчасне їх вибракування.

2.13. Спільно з відділами по роботі з особовим складом митниць забезпечувати підбір кандидатів на посади кінологів у зоні і відповідати за їх професійну підготовку.

2.14. Розробляти та вносити на розгляд керівництва Управління по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил ДМК України пропозиції по удосконаленню діяльності кінологічної служби, підвищенню ефективності використання службових собак у боротьбі з контрабандою наркотиків.

2.15. Звітувати перед Управлінням по боротьбі з контрабандою та порушеннями митних правил ДМК України про діяльність кінологічних підрозділів зони.

3. Відповідальність

Інструктор-кінолог несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього обов'язків, а також за бездіяльність та неприйняття рішень з питань, віднесених до його компетенції.

 

Опрос