Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О списании и реструктуризации задолженности сельскохозяйственных товаропроизводителей и заготовительных предприятий по полученным бюджетным ссудам

ВР Украины
Закон от 24.09.1999 № 1112-XIV
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про списання та реструктуризацію заборгованості сільськогосподарських товаровиробників і заготівельних підприємств за отриманими бюджетними позичками

Закон втратив чинність
 (згідно із Законом України
від 18 січня 2001 року N 2237-III)

Цей Закон спрямований на підтримку сільськогосподарського виробництва і поліпшення фінансового становища сільськогосподарських товаровиробників, що потерпіли від стихійного лиха, а також заготівельних підприємств, з якими зазначені товаровиробники укладали угоди на закупівлю зерна.

Стаття 1. Списанню з сільськогосподарських товаровиробників, що потерпіли від стихійного лиха і не мають можливості розрахуватися з боргами, та заготівельних підприємств, з якими зазначені товаровиробники укладали угоди на закупівлю зерна, підлягає заборгованість станом на 1 липня 1998 року за отриманими в 1994 - 1996 роках бюджетними позичками, включаючи грошові аванси, натуральні насіннєві і фуражні позички, для закупівлі зерна до державних ресурсів за державним замовленням (контрактом).

Стаття 2. Списанню з сільськогосподарських товаровиробників Закарпатської області, що потерпіли від стихійного лиха і не мають можливості розрахуватися з боргами, та заготівельних підприємств, з якими зазначені товаровиробники укладали угоди на закупівлю зерна, підлягає заборгованість за отриманими в 1997 - 1998 роках бюджетними позичками, включаючи натуральні, для закупівлі зерна до державних ресурсів.

Стаття 3. Реструктуризується на 5 років, з виплатою рівними частинами по роках, з початком сплати з 1 серпня 2001 року заборгованість сільськогосподарських товаровиробників, що потерпіли від стихійного лиха і перебувають у скрутному фінансовому становищі, а також заготівельних підприємств, з якими зазначені товаровиробники укладали угоди на закупівлю зерна, за отриманими ними в 1994 - 1998 роках бюджетними позичками, включаючи нафтопродукти, інші натуральні та грошові аванси, для закупівлі зерна до державних ресурсів.

Стаття 4. Перелік сільськогосподарських товаровиробників і заготівельних підприємств, щодо яких на підставі висновків комісій, утворених Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями, списується, реструктуризується заборгованість за бюджетними позичками відповідно до цього Закону, із зазначенням сум такої заборгованості затверджується Кабінетом Міністрів України в місячний термін.

Стаття 5. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України 

Л. КУЧМА 

м. Київ
24 вересня 1999 року
N 1112-XIV
 

  

Опрос