Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации Соглашения между Украиной и Международным банком реконструкции и развития о предоставлении займа на реструктуризацию угольной отрасли

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 23.03.1999 № 543-XIV
действует с 13.04.1999

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про реалізацію Угоди між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку про надання позики на реструктуризацію вугільної галузі

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про ратифікацію змін і доповнень до Угоди між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку про надання позики на реструктуризацію вугільної галузі" Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України кошти другого траншу (150 млн. доларів США) позики, що мають надійти відповідно до уточненої і підписаної у м. Вашингтоні 15 вересня 1998 року Угоди між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку про надання позики на реструктуризацію вугільної галузі, спрямувати на фінансування вугільної галузі додатково до суми, затвердженої в Державному бюджеті України на 1999 рік Міністерству вугільної промисловості України.

2. Генеральній прокуратурі України здійснити перевірку цільового використання коштів першого траншу (150 млн. доларів США) позики на реструктуризацію вугільної галузі, наданої в рамках підписаної 12 грудня 1996 року Угоди між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос