Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об индексации денежных доходов населения

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 03.12.1998 № 292-XIV

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про індексацію грошових доходів населення

У зв'язку з повідомленням Державного комітету статистики України щодо підвищення величини індексу споживчих цін і тарифів на товари і послуги (індексу інфляції) у жовтні 1998 року в порівнянні із січнем 1998 року до 111,3 відсотка Верховна Рада України постановляє:

1. Провести у грудні 1998 року індексацію грошових доходів населення України згідно із Законом України "Про індексацію грошових доходів населення".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України забезпечити контроль за проведенням індексації грошових доходів громадян на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності відповідно до статей 3, 5 і 6 Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" та в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 року N 663.

3. Генеральному прокурору України здійснити перевірку виконання законодавства щодо індексації грошових доходів населення та вирішити питання про притягнення винних у порушенні цього законодавства до відповідальності.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
О. ТКАЧЕНКО
 

м. Київ
3 грудня 1998 року
N 292-XIV
 

  

Опрос