Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О телевидении и радиовещании"

ВР Украины
Закон от 20.10.1998 № 193-XIV

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України
"Про телебачення і радіомовлення"

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити Закон України "Про телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 1994 р., N 10, ст. 43; 1995 р., N 13, ст. 85; 1996 р., N 5, ст. 18; 1997 р., N 15, ст. 115; 1998 р., N 2, ст. 6) новим розділом IX такого змісту:

"Розділ IX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. На час загальної або часткової мобілізації та/чи воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях встановлюється особливий режим роботи телебачення і радіомовлення, за якого розповсюдження в ефірі теле- і радіопередач (програм) здійснюється лише телерадіоорганізаціями Державного комітету телебачення і радіомовлення України з використанням лише каналів підприємств, що віднесені до сфери управління Державного комітету зв'язку України і Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Органам виконавчої влади, уповноваженим у справах цивільної оборони, захисту населення і надзвичайних ситуацій, надається право використовувати без перешкод державні телерадіоорганізації і технічні засоби мовлення для передачі інформації, пов'язаної з захистом населення.

2. Дія статей 6, 22, 23, 26 і 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" під час загальної або часткової мобілізації та/чи воєнного стану тимчасово припиняється.

Порядок мовлення телерадіоорганізацій під час загальної або часткової мобілізації та/чи воєнного стану визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
20 жовтня 1998 року 
N 193-XIV

 
 

 
 
 

Опрос