Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Специальной контрольной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам приватизации

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 15.07.1998 № 44-XIV

ПОСТАНОВА

Верховної Ради України

Про утворення Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації

З метою забезпечення контролю за додержанням законодавства про приватизацію та аналізу її наслідків і відповідно до статті 10 Закону України "Про приватизацію державного майна" Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Спеціальну контрольну комісію Верховної Ради України з питань приватизації у складі 16 народних депутатів.

2. Надати Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації повноваження слідчої комісії за окремими дорученнями Верховної Ради України відповідно до статті 89 Конституції України.

3. Надати Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації на період здійснення її повноважень статус Комітету Верховної Ради України з відповідним матеріально-технічним забезпеченням.

4. Встановити строк діяльності Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації - до закінчення повноважень Верховної Ради України чотирнадцятого скликання.

5. Внести до Положення про Контрольну комісію Верховної Ради України з питань приватизації, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 24 червня 1993 року "Про Контрольну комісію Верховної Ради України з питань приватизації" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 30, ст. 333; 1994 р., N 28, ст. 253), такі зміни:

у назві, преамбулі та пункті 1 розділу I слова "Контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації" замінити словами "Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради України з питань приватизації";

пункт 3 розділу I викласти в такій редакції:

"Голова Спеціальної контрольної комісії обирається Верховною Радою України, перший заступник, заступник голови комісії та секретар обираються на засіданні комісії".

6. Обрати Головою Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації народного депутата України РЯБЧЕНКА Олександра Володимировича.

7. Встановити такі квоти представництва депутатських фракцій та позафракційних депутатів у Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради України з питань приватизації:

фракція Комуністичної партії України - 4 народних депутати;

фракція Народно-демократичної партії - 3 народних депутати;

фракція Народного Руху України - 2 народних депутати;

фракція блоку Соціалістичної та Селянської партій України - 1 народний депутат;

фракція Партії Зелених України - 1 народний депутат;

фракція "Громада" - 2 народних депутати;

фракція Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) - 1 народний депутат;

фракція Прогресивної соціалістичної партії України - 1 народний депутат;

позафракційні - 1 народний депутат.

8. Персональний склад Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації затвердити на сесії Верховної Ради України не пізніше 17 липня 1998 року.

 

 

Голова Верховної Ради
України


О. ТКАЧЕНКО

м.Київ, 15 липня 1998 року
N 44-XIVОпрос