Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украинской ССР "Об охране атмосферного воздуха"

ВС УССР
Постановление Верховной Рады от 27.11.1981 № 2812-X
Утратил силу

ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про порядок введення в дію Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря"

Постанова втратила чинність
(згідно із Законом України
 від 6 березня 1996 року N 81/96-ВР)

У зв'язку з прийняттям Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря" Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє:

1. Ввести в дію Закон Української РСР "Про охорону атмосферного повітря" з 1 березня 1982 року.

2. Встановити, що Закон Української РСР "Про охорону атмосферного повітря" застосовується до відносин, які виникли після введення в дію Закону, тобто з 1 березня 1982 року.

У правовідносинах, які виникли до введення в дію Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря", здійснення прав і обов'язків учасників цих правовідносин з 1 березня 1982 року регулюється відповідно до зазначеного Закону.

3. Згадані в статті 31 Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря" шкідливі виливи на атмосферне повітря, для яких не встановлено відповідних нормативів, можуть тимчасово допускатися після введення в дію Закону до одержання в установленому порядку дозволів на ці впливи, якщо їх не буде заборонено спеціально уповноваженими на те державними органами.

4. Встановити, що висновки щодо умов викидів забруднюючих речовин в атмосферу, видані до введення в дію Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря", зберігають силу до закінчення строку, обумовленого при видачі цих висновків, якщо в установленому порядку не визначено більш раннього строку одержання дозволів, передбачених частиною першою статті 13 Закону, або не виникнуть підстави для обмеження, зупинення чи заборони викидів.

5. Відповідно до пункту 5 Постанови Верховної Ради СРСР від 25 червня 1980 року "Про порядок введення в дію Закону СРСР "Про охорону атмосферного повітря" підприємства, установи і організації, діяльність яких зв'язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферу, не оснащені на час введення в дію Закону СРСР "Про охорону атмосферного повітря" спорудами, устаткуванням і апаратурою, зазначеними в частині третій статті 23 Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря", а також засобами контролю за кількістю і складом викидуваних забруднюючих речовин, оснащуються ними відповідно до державних планів економічного і соціального розвитку в порядку, який визначається Радою Міністрів СРСР.

6. Встановити, що в районах, де на час введення в дію Закону Української РСР "Про охорону атмосферного повітря" вміст забруднюючих речовин в атмосфері перевищує нормативи гранично допустимих концентрацій, підприємства, установи і організації, що мають стаціонарні джерела забруднення, повинні розробити і погодити з спеціально уповноваженими органами державного контролю за охороною атмосферного повітря плани зниження викидів, які б забезпечували додержання нормативів гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі. На період реалізації зазначених планів спеціально уповноважені на те державні органи мають право встановлювати тимчасово погоджені величини викидів забруднюючих речовин.

7. Доручити Президії Верховної Ради Української РСР привести законодавство Української РСР у відповідність із Законом Української РСР "Про охорону атмосферного повітря".

8. Раді Міністрів Української РСР привести рішення Уряду Української РСР у відповідність із Законом Української РСР "Про охорону атмосферного повітря".

 

Голова Президії Верховної Ради
Української РСР
 

О. ВАТЧЕНКО 

Секретар Президії Верховної Ради
Української РСР
 

Я. КОЛОТУХА 

м. Київ,
27 листопада 1981 року
N 2812-X
 

  

Опрос