Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О разовом сборе на колхозных рынках

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 29.06.1981 № 2112-X
редакция действует с 27.11.1981

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про разовий збір на колгоспних ринках

Указ затверджено
 Законом Української РСР
 від 27 листопада 1981 року N 2817-X

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 26 січня 1981 року "Про місцеві податки і збори" (Відомості Верховної Ради СРСР, 1981 р., N 5, ст. 121), Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Встановити, що разовий збір на колгоспних ринках справляється:

а) з колгоспів, радгоспів, інших підприємств і організацій, які продають сільськогосподарську продукцію свого виробництва, а також продукцію своїх підсобних підприємств і промислів;

б) з колгоспників; та інших громадян, які продають сільськогосподарську продукцію свого виробництва, а також вироби свого кустарно-ремісничого промислу;

в) з громадян, які займаються кустарно-ремісничими промислами на території ринків.

2. Разовий збір не справляється з колгоспів, радгоспів та інших підприємств і організацій, колгоспників та інших громадян у випадках:

а) якщо вони займають на колгоспних ринках спеціально відведені для них місця або приміщення за договорами з адміністрацією ринків;

б) продажу на колгоспних ринках дикорослих ягід, плодів, грибів і зелені з рук, лотків, корзин, ручних візків і столів;

в) продажу продуктів сільського господарства на пристанційних і пристанських ринках.

3. Виконавчі комітети обласних, районних, міських (міст республіканського і обласного підпорядкування) Рад народних депутатів мають право знижувати ставки разового збору на колгоспних ринках і встановлювати додаткові пільги по його сплаті як для груп платників, так і для окремих платників.

Виконавчі комітети міських (міст районного підпорядкування), селищних і сільських Рад народних депутатів можуть надавати пільги по сплаті разового збору на колгоспних ринках для окремих платників.

4. Разовий збір справляється за кожний день торгівлі в таких розмірах:

а) 

при продажу з автомашин 

1 крб. 

б) 

при продажу з автомашин з причепом 

2 крб. 

в) 

при продажу з мотоциклів з коляскою і возів 

50 коп. 

г) 

при продажу з в'ючних тварин 

20 коп. 

д) 

при продажу з рук, лотків, корзин, ручних візків, столів тощо 

10 - 20 коп. 

е) 

при продажу великої худоби з кожної голови 

50 коп. 

є) 

при продажу дрібної худоби з кожної голови 

25 коп. 

ж) 

при продажу в критих ринках і павільйонах 

20 - 40 коп. 

з) 

за заняття кустарно-ремісничими промислами 

20 коп. 

Розміри разового збору в межах ставок, зазначених в пунктах "д" і "ж" цієї статті, встановлюються для окремих районів і міст виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів.

5. Справляння разового збору провадиться працівниками, які перебувають у штаті управлінь ринків і підпорядковуються безпосередньо керівникам ринків, в порядку, який встановлюється Міністерством торгівлі Української РСР.

Адміністрація ринків несе відповідальність за правильність і повноту справляння разового збору.

6. Кошти разового збору повністю спрямовуються на будівництво, розширення, благоустрій і експлуатацію колгоспних ринків.

7. Раді Міністрів Української РСР провадити в необхідних випадках перерозподіл між областями, містами Києвом і Севастополем залишків коштів разового збору на колгоспних ринках на початок року, а виконавчим комітетам обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів - між містами та районами в межах області (міста) для використання цих коштів на будівництво, розширення і благоустрій ринків.

8. Контроль за правильністю і повнотою справляння разового збору на колгоспних ринках та проведення документальних ревізій фінансово-господарської діяльності ринків покладаються на Міністерство торгівлі Української РСР, управління торгівлі виконавчих комітетів обласних, Київської і Севастопольської міських Рад народних депутатів.

9. Цей Указ вводиться в дію з 1 липня 1981 року.

 

Голова Президії Верховної Ради
Української РСР
 

О. ВАТЧЕНКО 

Секретар Президії Верховної Ради
Української РСР
 

Я. КОЛОТУХА 

м. Київ
29 червня 1981 р.
N 2112-X
 

  

Опрос