Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "О банкротстве"

ВР Украины
Закон от 25.02.1994 № 4036-XII
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Закону України
"Про банкрутство"

Закон втратив чинність з 21 жовтня 2019 року
 (у зв'язку з втратою чинності Законом України від 14 травня 1992 року N 2343-XII
 згідно з Кодексом України з процедур банкрутства
 від 18 жовтня 2018 року N 2597-VIII)

Верховна Рада України постановляє:

Внести до Закону України "Про банкрутство" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 31, ст. 440) такі зміни і доповнення:

1. У статті 12:

частину другу викласти в такій редакції:

"Право вибору умов проведення санації залишається за боржником у разі, коли він сам звернувся до арбітражного суду із заявою про визнання його банкрутом. При цьому умови проведення санації державних підприємств шляхом реорганізації погоджуються з відповідним органом, уповноваженим управляти державним майном, та Антимонопольним комітетом України в межах його компетенції, а умови проведення санації шляхом приватизації - з відповідним органом приватизації. Якщо в санації підприємства-боржника виявили бажання взяти участь декілька громадян або юридичних осіб, то відбір санаторів здійснюється відповідними органами на конкурсних засадах";

у частині третій виключити слова "або перетворення його в інше підприємство, засноване на колективній власності".

2. Частину другу статті 20 доповнити реченням такого змісту: "При цьому продаж майна державних підприємств-банкрутів здійснюється з урахуванням вимог, які визначаються Законом України "Про приватизацію майна державних підприємств" та іншими законодавчими актами України з питань приватизації".

3. Пункт 11 статті 21 викласти в такій редакції:

"11. Майно (крім коштів державних підприємств-банкрутів), що залишилося після задоволення вимог кредиторів і членів трудового колективу, передається власникові або відповідному органу приватизації для реалізації, якщо арбітражний суд прийняв ухвалу про ліквідацію юридичної особи-боржника.

Кошти, що залишилися після задоволення державним підприємством-банкрутом вимог кредиторів і членів трудового колективу, зараховуються до відповідного позабюджетного фонду приватизації".

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
 25 лютого 1994 року
N 4036-XII

 
 

Опрос