Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "О залоге"

ВР Украины
Закон от 25.02.1994 № 4035-XII

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про заставу"

Верховна Рада України постановляє:

Внести до Закону України "Про заставу" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 47, ст. 642) такі зміни і доповнення:

1. Доповнити статтю 4 частиною шостою такого змісту:

"Предметом застави не можуть бути об'єкти державної власності, приватизація яких заборонена законодавчими актами, а також майнові комплекси державних підприємств та їх структурних підрозділів, що знаходяться у процесі корпоратизації".

2. Доповнити статтю 11 частинами четвертою та п'ятою такого змісту:

"Державне підприємство, за яким майно закріплено на праві повного господарського відання, самостійно здійснює заставу цього майна, за винятком цілісного майнового комплексу підприємства, його структурних підрозділів, будівель і споруд, застава яких здійснюється з дозволу та на умовах, погоджених з органом, уповноваженим управляти відповідним державним майном. Відкрите акціонерне товариство, створене у процесі корпоратизації, всі акції якого перебувають у державній власності, здійснює заставу належного йому майна за погодженням із засновником цього товариства у порядку, передбаченому для державних підприємств.

З моменту прийняття рішення про приватизацію майна державного підприємства або відкритого акціонерного товариства, створеного в процесі корпоратизації, застава їх майна здійснюється з дозволу відповідного органу приватизації".

3. У статті 21 частину першу після слів "не передбачено договором" доповнити словами: "а державних підприємств та відкритих акціонерних товариств, створених у процесі корпоратизації, всі акції яких перебувають у державній власності, - виключно з аукціонів (публічних торгів)".

4. Статтю 25 доповнити частиною другою такого змісту:

"Якщо при реалізації цілісного майнового комплексу державного підприємства (відкритого акціонерного товариства, створеного у процесі корпоратизації, всі акції якого перебувають у державній власності), що є предметом застави, виручена грошова сума перевищує розмір забезпечених цією заставою вимог заставодержателя, різниця зараховується до відповідного бюджету".

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
 25 лютого 1994 року
N 4035-XII

 
 

Опрос