Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Закона Украины "О государственной защите работников суда и правоохранительных органов"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 04.02.1994 № 3925-XII

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про порядок введення в дію Закону України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів"

Верховна Рада України постановляє

1. Ввести в дію Закон України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів" з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

- до 1 травня 1994 року подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність з прийнятим Законом;

- забезпечити прийняття необхідних нормативних актів про порядок здійснення заходів захисту, передбачених Законом України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів".

3. Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України, Державному комітету у справах охорони державного кордону України, Генеральній прокуратурі України, Конституційному Суду України, Верховному Суду України, Вищому арбітражному суду України визначити заходи і порядок здійснення контролю за забезпеченням захисту працівників суду, правоохоронних органів та їх близьких родичів.

Про прийняті рішення та хід виконання цієї Постанови доповісти Верховній Раді України до 1 травня 1994 року.

4. Встановити, що:

- працівники суду і правоохоронних органів мають право застосовувати заходи фізичного впливу, спеціальні засоби і зброю в порядку, встановленому для працівників міліції Законом України "Про міліцію";

- встановлена статтею 3 Закону України "Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів" матеріальна компенсація надається у порядку, передбаченому Законом України "Про міліцію".

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
І. ПЛЮЩ

м. Київ
4 лютого 1994 року
N 3925-XII

 
 

Опрос