Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Закона Украины "О дополнении Гражданского кодекса Украинской ССР и Уголовно-процессуального кодекса Украины нормами относительно порядка возмещения расходов на стационарное лечение потерпевшего от преступления"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 22.04.1993 № 3133-XII

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України 

Про введення в дію Закону України "Про доповнення Цивільного кодексу Української РСР та Кримінально-процесуального кодексу України нормами щодо порядку відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину"

Верховна Рада України постановляє:

1. Закон України "Про доповнення Цивільного кодексу Української РСР та Кримінально-процесуального кодексу України нормами щодо порядку відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину" ввести в дію з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця після набрання чинності цим Законом визначити порядок обчислення розміру фактичних витрат закладів охорони здоров'я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння, а також зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і використання їх за цільовим призначенням.

 

 

Голова Верховної Ради
України

 
І. ПЛЮЩ 

м. Київ 
22 квітня 1993 року
N 3133-XII

 
 

Опрос