Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Закона Украины "О приватизационных бумагах"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 06.03.1992 № 2174-XII

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про введення в дію Закону України
"Про приватизаційні папери"

Верховна Рада України постановляє:

1. Ввести в дію Закон України "Про приватизаційні папери" з 15 березня 1992 року.

Положення статей Закону "Про приватизаційні папери", які засвідчують право власності на безоплатне одержання громадянами України частки державного житлового фонду і земельного фонду, вводяться в дію після прийняття законів про приватизацію цих майнових об'єктів.

2. Кабінету Міністрів України, Національному банку України до 15 квітня 1992 року:

подати Верховній Раді України пропозиції про внесення змін і доповнень до чинних законодавчих актів України, що випливають із Закону України "Про приватизаційні папери";

розробити та затвердити порядок видачі громадянам України приватизаційних паперів.

3. Кабінету Міністрів України до 1 травня 1992 року визначити на період приватизації порядок конвертування різних видів приватизаційних паперів, розробити коефіцієнти конверсії різних видів приватизаційних паперів і подати на затвердження Верховній Раді України.

4. Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України і Ощадному банку України забезпечити до 1 червня 1992 року місцеві відділення Ощадного банку України бланками приватизаційних паперів.

5. Місцевим Радам народних депутатів, Міністерству внутрішніх справ України, Міністерству закордонних справ України до 1 квітня 1992 року забезпечити складання та перевірку списків громадян України, які мають право на одержання приватизаційних паперів відповідно до цього Закону і Закону України "Про громадянство України".

 

 

Голова Верховної Ради
 України

 
І. ПЛЮЩ 

м. Київ
6 березня 1992 року
N 2174-XII

 
 

Опрос