Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения условий осуществления строительной деятельности

ВР Украины
Закон от 13.04.2017 № 2020-VIII
действует с 12.05.2017

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Кодексі цивільного захисту України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., N 34-35, ст. 458):

1) у пункті 17 частини другої статті 17 слова "надає на запити замовників вихідні дані та вимоги, необхідні для розроблення та проектування цих заходів" замінити словами "виконує функції з нормування у будівництві щодо заходів цивільного захисту при проектуванні та будівництві";

2) частину шосту статті 34 викласти в такій редакції:

"6. Заходи цивільного захисту об'єктів будівництва визначаються у проектній документації відповідно до будівельних норм".

2. Частину шосту статті 17 Закону України "Про архітектурну діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 31, ст. 246; 2011 р., N 34, ст. 343) викласти в такій редакції:

"До професійної атестації допускаються громадяни, які здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації відповідно до кваліфікаційних вимог та мають стаж роботи за фахом не менш як три роки".

3. У Законі України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 34, ст. 343):

1) частину першу статті 30 викласти в такій редакції:

"1. Технічні умови - це комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам щодо водопостачання (з урахуванням потреб забезпечення пожежогасіння), тепло-, електро- і газопостачання, водовідведення, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод та телекомунікації";

2) частину дев'яту статті 39 доповнити абзацом третім такого змісту:

"Державну статистичну звітність щодо прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів подають органи державного архітектурно-будівельного контролю за формою та у строки, передбачені звітно-статистичною документацією, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
13 квітня 2017 року
N 2020-VIII

Опрос