Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Донецкой области, изменении и установлении границ Бахмутского района Донецкой области

ВР Украины
План, Постановление Верховной Рады от 08.09.2016 № 1519-VIII
действует с 07.10.2016

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж Бахмутського району Донецької області

Верховна Рада України постановляє:

1. Віднести місто Соледар та місто Часів Яр Бахмутської міської ради Донецької області до категорії міст районного значення Бахмутського району Донецької області.

2. Змінити межі Бахмутського району Донецької області, збільшивши територію Бахмутського району на 3198 гектарів земель за рахунок передачі до його складу 1411 гектарів земель, що знаходяться у віданні Соледарської міської ради (в тому числі територію міста Соледар), 1787 гектарів земель - Часовоярської міської ради (в тому числі територію міста Часів Яр) Бахмутської міської ради, та затвердити територію Бахмутського району загальною площею 190498 гектарів.

3. Встановити межі Бахмутського району Донецької області згідно з додатком.

4. Кабінету Міністрів України в межах повноважень забезпечити взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань, пов'язаних із зміною і встановленням меж Бахмутського району Донецької області.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

м. Київ
8 вересня 2016 року
N 1519-VIII

 

 

План
умовної зовнішньої межі Бахмутського району Донецької області

  

____________

Опрос