Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 11 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" относительно сопровождения военнослужащих при продолжении лечения в санаторно-курортных заведениях

ВР Украины
Закон от 12.04.2016 № 1079-VIII
действует с 06.05.2016

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо супроводження військовослужбовців при продовженні лікування у санаторно-курортних закладах

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до пункту 3 статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 15, ст. 190; 2006 р., N 51, ст. 519; 2008 р., NN 5 - 8, ст. 78; 2014 р., N 20 - 21, ст. 745; 2015 р., N 49 - 50, ст. 454) такі зміни:

1. Абзац третій викласти в такій редакції:

"Військовослужбовцям, які направляються до санаторно-курортного закладу для продовження лікування відповідно до висновку військово-лікарської комісії після стаціонарного лікування в госпіталі, путівки надаються безоплатно".

2. Після абзацу третього доповнити двома новими абзацами такого змісту:

"У разі направлення до санаторно-курортного закладу для продовження лікування після стаціонарного лікування в госпіталі військовослужбовця, який за станом здоров'я потребує сторонньої допомоги відповідно до висновку військово-лікарської комісії, особі, яка його супроводжує, безоплатно надається путівка до цього санаторно-курортного закладу без права лікування.

Особою, яка супроводжує військовослужбовця до санаторно-курортного закладу, не може бути інвалід I групи та особа, яка не досягла 16-річного віку".

У зв'язку з цим абзаци четвертий - восьмий вважати відповідно абзацами шостим - десятим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
12 квітня 2016 року
N 1079-VIII

 

Опрос