Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения (в форме обмена нотами) между Украиной и Европейским Союзом о возобновлении действия Соглашения между Украиной и Европейским Сообществом о научном и технологическом сотрудничестве

ВР Украины
Закон от 15.07.2015 № 602-VIII
действует с 17.08.2015

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво

Верховна Рада України постановляє:

Угоду (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, вчинену 3 березня 2015 року в м. Брюсселі, яка набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності Угодою, ратифікувати (додається).

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
15 липня 2015 року
N 602-VIII

 

 

УГОДА
(у формі обміну нотами)
між Україною та Європейським Союзом про відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво

Неофіційний переклад.

Представництво України при Європейському Союзі
N 3111/31-290-518

Представництво України при Європейському Союзі засвідчує свою повагу Генеральному Секретаріату Ради Європейського Союзу та має честь запропонувати від імені України відновити дію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, вчиненої в м. Копенгаген 4 липня 2002 року, на додатковий п'ятирічний період, починаючи з 8 листопада 2014 року.

Українська Сторона пропонує, щоб у разі прийнятності зазначеної пропозиції для Європейського Союзу, ця Нота і Нота-відповідь Генерального Секретаріату Ради Європейського Союзу становили Угоду про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, яка набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.

Представництво України при Європейському Союзі користується цією нагодою, щоб поновити Генеральному Секретаріатові Ради Європейського Союзу запевнення у своїй високій повазі.

м. Брюссель, 3 березня 2015 року

 

Генеральний Секретаріат
Ради Європейського Союзу
м. Брюссель

 

 

Неофіційний переклад

Генеральний Секретаріат
Ради Європейського Союзу

N SGS15/02586

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу засвідчує свою повагу Представництву України при Європейському Союзі та має честь підтвердити отримання ноти Представництва N 3111/31-290-518 від 3 березня 2015 року у зв'язку із пропозицією відновити дію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво, вчиненої в м. Копенгаген 4 липня 2002 року, на додатковий п'ятирічний період.

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу від імені Європейського союзу підтверджує, що запропонована пропозиція є прийнятною для Європейського Союзу. Так, Нота Представництва України при Європейському Союзі та ця Нота-відповідь становитимуть Угоду про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове та технологічне співробітництво на додатковий п'ятирічний період, починаючи з 8 листопада 2014 року. Відновлення дії вищезгаданої Угоди набирає чинності з дати останнього письмового повідомлення про виконання Сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою.

Генеральний Секретаріат Ради Європейського Союзу користується цією нагодою, щоб поновити Представництву України при Європейському Союзі запевнення у своїй високій повазі.

м. Брюссель, 3 березня 2015 року

____________

Опрос