Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О военно-медицинской доктрине Украины"

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 22.04.2015 № 351-VIII
действует с 22.04.2015

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про військово-медичну доктрину України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 20 травня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про військово-медичну доктрину України".

2. Кабінету Міністрів України до 10 травня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос