Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения (в форме обмена письмами) между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития о внесении изменений в Рамочное соглашение между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития касательно деятельности Чернобыльского фонда "Укрытие" в Украине от 20 ноября 1997 года

ВР Украины
Закон от 15.05.2014 № 1269-VII
действует с 01.06.2014

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про ратифікацію Угоди (у формі обміну листами) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку про внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні від 20 листопада 1997 року

Верховна Рада України постановляє:

Угоду (у формі обміну листами) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку про внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні від 20 листопада 1997 року, яка набере чинності після виконання Україною передбаченої законодавством процедури, ратифікувати (додається).

 

Виконуючий обов'язки
Президента України,
Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

м. Київ
15 травня 2014 року
N 1269-VII

 

 

УГОДА
(у формі обміну листами)
між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку про внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні від 20 листопада 1997 року

ДАТА ПІДПИСАННЯ:

18.11.2013
04.12.2013

ДАТА РАТИФІКАЦІЇ:

15.05.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

14598/0/2-13 від 18.11.2013

Шановний пане Президенте!

З великою повагою до Європейського банку реконструкції та розвитку та до Вас особисто маємо честь завернутися з таким, що предметом Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні від 20 листопада 1997 року (далі - Рамкова угода) є фінансування підготовки і реалізації проектів придбання, встановлення та введення в експлуатацію обладнання з метою надання допомоги Україні у перетворенні об'єкта "Укриття" Чорнобильської АЕС на екологічно безпечну систему.

З метою продовження плідної співпраці у цьому напрямку підтверджуємо готовність Української сторони здійснити додатковий внесок до Чорнобильського фонду "Укриття" в сумі 63,40 млн. доларів США та пропонуємо внести зміни до Рамкової угоди, що передбачають збільшення майнових і грошових внесків України до ресурсів Фонду, а саме: в абзаці третьому преамбули та у параграфі (d) розділу 1 "Гранти та ресурси України" цифру "104,163" замінити цифрою "167,563".

Були б вдячними, як би Ви змогли люб'язно підтвердити прийняття Європейським банком реконструкції та розвитку запропонованих змін шляхом надсилання листа Кабінету Міністрів України, підписаного уповноваженою особою та схваленого Асамблеєю вкладників Фонду.

У такому разі угода про внесення змін до фінансових умов Рамкової угоди у формі обміну листами набере чинності після виконання Україною передбаченої законодавством процедури.

З повагою, від імені України

 

Віце-прем'єр-міністр України

Ю. Бойко

 

Пану Суму ЧАКРАБАРТІ
Президенту
Європейського банку реконструкції та розвитку
м. Лондон

 

Європейський Банк
Реконструкції та Розвитку

Сума Чакрабарті
Президент

Пану Ю. А. Бойку
Віце-прем'єр-міністру України
Кабінет Міністрів України
вул. Грушевського, 12/2
м. Київ 01008
Україна

4 грудня 2013 р.

Шановний пане Віце-прем'єр-міністр!

Дякую Вам за Ваш лист від 18 листопада 2013 року, у якому Ви повідомили Банк про додатковий внесок України до Чорнобильського фонду "Укриття" в обсязі 63,4 млн. доларів США у відповідності до оголошення про внесок, зробленого на Конференції донорів, яка відбулася в Києві у квітні 2011 року.

Разом з цим додатковим внеском загальний обсяг внеску України до Чорнобильського фонду "Укриття" складатиме 167563000 доларів США.

Ми розуміємо, що даний внесок також включає в себе зобов'язання щодо фінансування будівництва "торцевих стін" Нового безпечного конфайнмента.

Ми здійснимо необхідні кроки для внесення змін до Рамкової угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно діяльності Чорнобильського фонду "Укриття" в Україні і звернемося щодо відповідної ухвали до Асамблеї донорів.

Я б хотів підтвердити, що Європейський банк реконструкції та розвитку із задоволенням прийме даний внесок для його подальшого зарахування до коштів Фонду згідно з Правилами Фонду.

Я б хотів висловити вдячність Україні за цей додатковий внесок.

З повагою,

 

[підпис]

Сума Чакрабарті

Опрос