Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования фактов гибели граждан в городах Одессе, Мариуполе, а также в других городах Донецкой и Луганской областей Украины

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 13.05.2014 № 1264-VII
действует с 13.05.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії одержання повної та достовірної інформації щодо обставин масових вбивств мирних громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей України.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 10 народних депутатів України виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від сорока народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи), а також один представник від позафракційних народних депутатів України.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Кіссе Антона Івановича (фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Дубового Олександра Федоровича (фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

Барвіненка
Віталія Дмитровича

- група "Економічний розвиток";

Дорохова
Антона Миколайовича

- фракція Комуністичної партії України;

Кириленка
Павла Веніаміновича

- фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода";

Матвієнкова
Сергія Анатолійовича

- фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

Рибакова
Ігоря Олександровича

- позафракційний;

Тимошенка
Віктора Анатолійовича

- група "Суверенна європейська Україна";

Фабрикант
Світлану Самуілівну

- позафракційна;

Фаєрмарка
Сергія Олександровича

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Чернегу
Романа Тарасовича

- фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - два місяці з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше 15 червня 2014 року.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

м. Київ
13 травня 2014 року
N 1264-VII

 

Опрос