Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Национальном совете Украины по вопросам телевидения и радиовещания" относительно досрочного прекращения полномочий членов Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания

ВР Украины
Закон от 17.04.2014 № 1222-VII
действует с 08.05.2014

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо дострокового припинення повноважень членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 16, ст. 265; 2006 р., N 18, ст. 155; із змінами, внесеними Законом України від 23 лютого 2014 року N 767-VII) такі зміни:

1. У статті 8:

у частину першу включити пункт 9 такого змісту:

"9) ініціативи суб'єкта призначення за результатами розгляду звіту Національної ради";

доповнити частиною четвертою такого змісту:

"4. У випадку, передбаченому пунктом 9 частини першої цієї статті, рішення про дострокове припинення повноважень члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення приймає Президент України - видаючи відповідний указ, чи Верховна Рада України - приймаючи відповідну постанову".

2. Частину п'яту статті 16 викласти в такій редакції:

"5. За результатами розгляду звіту Національної ради Верховна Рада України як суб'єкт призначення може прийняти рішення про незадовільну оцінку діяльності члена (членів) Національної ради з частини складу Національної ради, призначеної нею, що має наслідком дострокове припинення повноважень члена (членів) Національної ради з цієї частини складу Національної ради.

У разі незадовільної оцінки діяльності члена (членів) Національної ради за результатами розгляду звіту Президент України як суб'єкт призначення може достроково припинити повноваження члена (членів) Національної ради з частини складу Національної ради, призначеної ним".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Повноваження членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, призначених Верховною Радою України, яким висловлено недовіру Постановою Верховної Ради України від 28 лютого 2014 року "Про висловлення недовіри Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення за результатами розгляду звіту за 2013 рік", достроково припиняються з дня набрання чинності цим Законом.

3. Встановити, що пропозиції щодо кандидатур на посаду членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, що призначатимуться Верховною Радою України у зв'язку із передбаченим пунктом 2 розділу II цього Закону достроковим припиненням повноважень членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, приймаються комітетом Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання телерадіомовлення, протягом десяти днів з дня оприлюднення оголошення у порядку, встановленому статтею 5 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

 

Виконуючий обов'язки
Президента України,
Голова Верховної Ради
України

О. ТУРЧИНОВ

м. Київ
17 квітня 2014 року
N 1222-VII

 

Опрос