Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" относительно усиления прозрачности закупок предприятий

ВР Украины
Закон от 25.03.2014 № 1156-VII
Утратил силу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо підсилення прозорості закупівель підприємств

Закон втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
Законом України
 від 1 червня 2010 року N 2289-VI
 згідно із Законом України
 від 10 квітня 2014 року N 1197-VII)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 33, ст. 471 із наступними змінами) такі зміни:

1. Абзац другий частини першої статті 2 після слів і цифр "визначених у пункті 4 частини першої статті 1 цього Закону" доповнити словами і цифрами "із урахуванням вимог щодо оприлюднення інформації про закупівлі, які здійснюються за рахунок власних коштів, відповідно до абзацу сімнадцятого частини першої статті 10 цього Закону".

2. Пункт 19 частини першої статті 8 після абзацу сімнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"звіту про результати проведення закупівлі, яка здійснюється за рахунок власних коштів підприємств".

3. Частину першу статті 10 після абзацу шістнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"Підприємства, визначені у пункті 21 частини першої статті 1 цього Закону, зобов'язані розміщувати звіти про результати проведення закупівель, які здійснюються за рахунок власних коштів, вартість предмета яких відповідає вимогам абзацу першого частини першої статті 2 цього Закону, на веб-порталі Уповноваженого органу протягом трьох робочих днів після укладення договору. У звіті обов'язково зазначаються: найменування, кількість товару і місце його поставки, вид робіт та місце їх виконання або вид послуг та місце їх надання; інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт і послуг; найменування і місцезнаходження постачальника, виконавця робіт і надавача послуг, з якими укладено договір; ціна одиниці товару, робіт та/або послуг та сума, визначена у договорі; дата укладення договору; строк поставки товарів, виконання робіт і надання послуг та інше".

У зв'язку з цим абзац сімнадцятий вважати абзацом вісімнадцятим.

II. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування.

 

Виконуючий обов'язки
Президента України,
Голова Верховної Ради України

О. ТУРЧИНОВ

м. Київ
25 березня 2014 року
N 1156-VII

 

Опрос