Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования противоправных деяний правоохранительных органов и отдельных должностных лиц, посягательств на права и свободы, жизнь и здоровье граждан во время событий, связанных с массовыми акциями общественно-политического протеста, происходящими в Украине с 21 ноября 2013 года

ВР Украины
Постановление Верховной Рады от 16.01.2014 № 730-VII
действует с 16.01.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров'я громадян під час подій, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, що відбуваються в Україні з 21 листопада 2013 року

Відповідно до частини четвертої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров'я громадян під час подій, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, що відбуваються в Україні з 21 листопада 2013 року (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основними завданнями Тимчасової слідчої комісії: одержання повної та достовірної інформації щодо протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту, що відбуваються в Україні з 21 листопада 2013 року; встановлення конкретних осіб, винних в організації силового розгону мирних демонстрацій, побитті громадян, нападах на журналістів та перешкоджанні їх професійній діяльності; підготовка та направлення відповідних матеріалів до Генеральної прокуратури України з метою притягнення до відповідальності вищезазначених осіб.

3. Визначити кількісний склад Тимчасової слідчої комісії, виходячи із забезпечення такого представництва:

фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ - 4 народних депутати України;

фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" - 2 народних депутати України;

фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" - 1 народний депутат України;

фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода" - 1 народний депутат України;

фракція Комуністичної партії України - 1 народний депутат України;

позафракційних - 1 народний депутат України.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Москаля Геннадія Геннадійовича (фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Бондаренко Олену Анатоліївну (фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ).

5. Враховуючи надані пропозиції депутатських фракцій, обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

Балицького
Євгена Віталійовича

- фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

Царьова 
Олега Анатолійовича

- фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

Махніцького
Олега Ігоровича

- фракція Всеукраїнське об'єднання "Свобода";

Медуницю
Олега Вячеславовича

- фракція Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Мирного
Івана Миколайовича

- фракція ПАРТІЇ РЕГІОНІВ;

Міщенка
Сергія Григоровича

- позафракційний;

Паламарчука
Миколу Петровича

- фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

Самойленка
Василя Петровича

- фракція Комуністичної партії України.

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один рік з дня прийняття цієї Постанови.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шестимісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. РИБАК

м. Київ
16 січня 2014 року
N 730-VII

 

Опрос